Mamici de noiembrie- decembrie ( 44 )

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

CAMI cred ca o sa va fie putin greu la inceput...adica imi aduc aminte de mine cand s-a nascut fratele meu(sunt 7 ani diferenta intre noi)...si deja ma simteam data la o parte, mi se parea ca ghemotocului infasurat in cearceafuri i se da prea multa atentie...dar l-am iubit si am avut grija de el...cred ca o sa se obisnuiasca repede cu bebe..

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cami eu o sa nasc natural.

anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Roxana,imi inchipui; lasa, atunci cand o sa vezi unul care sa-ti placa, vei sti ca este pt. bble tau! sper sa nu il iei degeaba, cred ca ar putea exista si varianta in care sa nu il pui in carucior ci sa-l duci numai in brate .
La prima plimbare cu Sebi l-am scos in brate, mi se parea f. usor. Dupa 10 minute mi s-a parut pietroi, probabil ca si pt. ca pozitia cu un bb asa mic este mai rigida si mai "atenta"

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Doamne ajuta, Anca! si eu sper sa fie tot naturala, binenteles daca nu este necesara cezariana

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

CAMI..sper sa ma abtin..eu zic acum tare si ferm ca nu o sa-l tin prea mult in brate ca se inavata..dar nu cred ca o sa am taria sa rezist..deja ma vad cu el dezbracat si pus pe burtica mea...sa ne simtim pielea unul altuia ..Doamne ...nu mai am rabdare..de abia astept sa-i miros pielicica lui de cocolino mic si iubit , sa-l mangaie mami si sa faca nani ca un ingeras...hai gata ca m-au dat lacrimile

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox na ca mi-ai facut pofta

anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..ANCUTZ...lasa mami ca mai e putin ..
..fetelor eu ma bag la baica si fug la gimnastica si masaj ca mi-a venit instructorul din concediu..va pupic dulce..zi buna in continuare

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Roxana spor la gimnastica.

Anca mie mi-a dat sa fac la 28 de saptamani streptococul asta de grup B, adica la 28 de sapt cand merg la control sa am rezultatul.

Anca 24+ Elena

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai eu am sunat la clinica sa intreb si mi-a zis ca sa fac secretia si daca iese ceva ciudat acolo imi face si streptococul B.Eu nu cred ca au legatura.Ce stiti de asta?


anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

alfa anca, ma bucur ca-ti place!

eu mananc mai nou ce mananca mesterii..mi-e o poffffffftaaaaaaaa cand ii vad! Azi au avut in meniu: sunca Victoria cu hrean ..m-am dus repede si eu si mi-am cumparat



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput