Mamici de iulie-august 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Am vazut poze de Christyne, foarte frumoasa cea mica!

Cristina26, asa poze artistice mai zic si eu! Dar cea mai frumoase floare cred ca este cea mica!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

'Neata si de la noi!

Bebe doarme si eu in loc sa profit am fugit repede sa vad ce si cum pe-aici...

Andra, Meli,Crystine, Selut , FELICITARI MAMICILOR! SA VA TRAIASCA BEBEII SI SA FIE SANATOSI IMPREUNA CU MAMICILE SI TATICII LOR!!
Greierash , FELICITARI pt bebe Andrei! sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii!
Olguttza , frumoasa foc gazulica! sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea!

Karligugurutza s-a nascut in sfarsit!!!
Felicitari Karli si bun venit Adela Patricia! sa fiti sanatoase si mamicii proaspete refacere rapida!







Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/detail/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Dar cum e cu "cracanatul paginii'ca eu nu ma pricep ,eu am facut-o?
Simo,cum te mai simti?
Brazuca felicitari pt. apropierea venirii bebitei.

oana
mami lui Iosua(5 oct. 2005) +bb AARON
poze Iosua


MAI SUNT 8 ZILE(TEORETIC)


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christyne spune:

Multumim de aprecieri
Va doresc la toate asa bebelusi cuminti si mancaciosi cum e Miruna mea. Am emotii mari de tot pentru fetele ce sunt foarte aproape de momentul in care isi vor cunoaste puisorii. Va tinem pumnii si suntem alaturi de voi.

Christyne, mamica de Mihai (6 aprilie 2001) + Miruna (5 iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Oana, da un enter printre fetele alea cu flori si se rezolva!

LIA si domnita Miruna Demetra
Inca 3 saptamani si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dinzo spune:

Buna fetelor!!!!
Sint o prietena a sorinei(estecri) si mi/a spus sa va anunt ca a nascut in data de 13 iulie ora 10 un baietel de 3,670 grame si 50 de cm. Ei sunt ok. Spera sa le dea drumul luni din spital. Mai multe detalii va da ea cand ajungea acasa. Pupam fetele si nasteri usoare in continuare.



Mihaela si Mihnea(17 februarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

felicitari sorina pentru puiut! sa fiti sanatosi si sa va intoarceti repede acasa.


Alina, mamica fericita a 2 "pete" - Arina Ilinca (20 iun 2007) si Anya Ioana (19 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni71 spune:

Estecri, felicitari, si sa-ti traiasca minunea de baietel, sa fie sanatos, cuminte si cu noroc. Iar tie refacere rapida, lapte mult si te asteptam cat mai repede acasa.
Se vede ca e weekend ca e liniste pe-aici.


Jeni36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Felicitari Sorina si un bb-el cumintel si mancacios ca in rest stim noi ca e frumos, destept si sanatos!

Am vorbit cu Karli si mi-a spus ca a fost colega la reanimare cu BBPuck care are un baietel dar nu a stiut sa imi dea mai multe amanunte dar mi-a promis ca afla!

Felicitari BBPuck si sa va bucurati de cel mic!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

dinzo, multumim pentru vestile bune!
Sorina, refacere usoare si lapte mult pentru flacaul tau! Sa fiti amandoi sanatosi si sa va bucurati mult unul de altul!
BBPuck, de-acu trebuie sa-ti schimbi numele si sa fii o mandra MAMIPuck! Felicitari pentru baietzelul frumos, destept si mancacios pe care l-ai adus pe lume!

LIA si domnita Miruna Demetra
Inca 3 saptamani si apoi...

Mergi la inceput