Mamici de iulie-august 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Karligutza felicitari!!!!!!!! ....fitoasa rau fii`ta! O sa-ti manance zilele una cate una

Greierash felicitari pentru baietelul papacios!

UF!!!What a day!

Simona 36+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

FELICITARI KARLIGUTZA!!!!Bun venit pe lume micutei Adela Patricia!
Se pare ca a fost chiar o zi norocoasa vineri 13!



Denisa Maria 38+


poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Felicitari Carmen pentru bb Eric, sa fie sanatos, voinic, destept si iubaret! Ai vazut ca pana la urma nu era asa mic cum zicea?

Felicitari Gina pentru Andrei Robert, sa cresteti mari si voinici si sa te bucuri de mami a ta licentiata!

Fetelor, curg nasterile!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Ne-am intors si noi de la doctor acum 5 min. E totul in regula. Se pare ca am exagerat cu plimbarile si acum sunt consemnata la pat. Plus ca aveam o contractie usoara...pe care eu nu o simteam, dar a simtit doctorita si mi-a facut o injectie cu+ No-spa si Scobutil. Deci nu vine gogoshik mea azi. Mai am de asteptat.



Denisa Maria 38+


poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Karligugurutza are personalitate mai ,nu gluma ! Cat a vrut d-na Hook sa scoata pepenele pe gaura cheii ,asta mica n-a vrut si gata !Bravo ei si ziua de 13 sa ii poarte noroc in viata !Si are si cu cine semana ,ca doar si ma-sa s-a incapatinat sa o nasca natural pentru asta o apreciez si imi scot palaria in fata ei !Sunt convinsa ca povestea nasterii micutei Adela-Patricia va avea un farmec aparte .

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Ei, ce gasesc aici!!!Karligutza, felicitari pt. Adeluta, mamico. Sa fie sanatoasa si sa fiti fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

O zi foarte frumoasa si norocoasa de vineri 13 . Felicitari noilor mamici, refacere rapida, bebei sanatosi si papaciosi ! Asteptam si povestea nasterii.

35+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Na, ca azi e zi mare si avem de urat si alte mamiciSiminoc, greierash, Andra, estecri, felicitari si voua mamicilor. sa fiti fericite pana la adanci batranete alaturi de comorile voastre.Olguta, multe felicitari si tie. Ti-am admirat printesa- tare frumoasa.sper ca n-am sarit pe nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Am vazut si eu poze de Olgutza mica, frumoasa foc si cu niste parinti fericiti!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

quote:
Originally posted by greierash

Am uitat sa va spun ca il cheama Andrei Robert, si mami avea 39 de saptamani...


felicitari mamica draga. sa fie sanatos si mancacios. sa creasca mare si frumos

nico35+ 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput