Mamici de iulie-august 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

ANDRA si MELI felicitari. sa va traiasca printesele. refacere rapida si mult laptic.

nico34+ 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christyne spune:

Buna, fetelor!
Scuze ca nu am apucat sa va dau vesti. Ieri am avut examenul de licenta, asa ca de cand am venit acasa am stat numai pe invatat, sperand sa scap de el. Si am scapat, l-am luat, gata cu facultatea, dar sunt in urma rau de tot cu somnul.

Noi suntem bine sanatoase, galusca mea e o scumpa si o dulce.
Sa va dau datele noastre, sa le treceti in listuta:
Bebe se numeste Miruna Andreea si s-a nascut pe 5 iulie la ora 17, la Spitalul Municipal Medgidia, cu dr. Mihai Cocos, nastere naturala.

Travaliul a durat de la ora 12 cand ne-a rupt membranele si pana la ora 17 si mi s-a parut ff lung si dureros, mult mai greu decat la prima nastere.. dar a trecut si acum am o minune de copil. O sa va pun si poze.

Va pup pe toate. Felicitari noilor mamici si le tinem pumnii stransi celor ce urmeaza.

Christyne + Mihai + bb2 (16.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paticut spune:

Meli - felicitari si bine ai venit pe lume - Timea Larisa -sa-ti dea bunul Dumnezeu numai bucurii si un strop de intelepciune.

AndraZ ce surpriza neasteptata.. ne-ai zis tu dimineata dar cine te credea.. mai erau si altele pe lista inaintea ta... asa ca sa dansam pentru Mara Teodora - sa fiti fericiti si sanatosi toti trei

jadi - nici o veste despre Karilgutza? - si eu ascult itsybitsy de peste 3 luni.. e chiar relaxant asa ca vom proceda la ascultarea lui si dupa venirea lui bebe!!

paticut 35+ cu Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christyne spune:

Am uitat sa va spun ca licuriciul meu mic a avut 3200 g la nastere si 51 cm si s-a nascut la 39 de saptamani, cu nastere provocata.

Christyne + Mihai + bb2 (16.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Felicitari noilor mamicute!!!!!!!



Simona 36+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Bine ati venit bebei dragi.
Felicitari mamicilor si taticilor !!!

Samurai-lady 37 weeks si Kenta 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

POZE BB ECO 4D




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Felicitari noilor mamicute! Ce de surprize astazi!


Fetelor eu ce ma fac ca mie tot imi curge ceva asa...maroniu spre rosu!!!Vad ca nu se opreste. Nu e mult dar e constant.

Denisa Maria 38+


poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selut spune:

Fetelor imi pare rau ca am disparut asa fara nicio avertizare, dar dupa cum stiti luni pe 9 aveam prog la gine, si se pare ca nu am mai ajuns acasa, ci am aterizat direct la spital sa aduc pe lume comoara vietii noastre. Luni seara m-am internat pt analize si marti pe 10 .07.2007 la ora 11: 15 a aparut in vietile noastre o minune pe nume ERIC cel mai frumos baietel si cel mai sanatos, ca asa a vrut dumnezeu sa ne rasplateasca toate asteptarile iar noi ii vom multumi toata viata pt asta.
Deci am adus pe lume un baietel de 3050 g si 50 cm, cu o nota apgard 10, prin cezariana, eu sunt ca dupa o operatie dar, cand vad ce am in brate uit de orice durere , am ajus acasa de ~ 2 ore, si am vrut mai intai sa va dau acesta veste.
Felicitari pt fetele care au nascut intre timp, promit ca revin cu noi inf cand voi fi putin mai odihnita.
P.S. nu am citit inca ce ati mai scris de cand am plecat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Chiar e cu noroc vineri 13!! Felicitari noilor mamici si mult noroc bebelusilor lor! Sa fie cuminti si deshtepti si sa asculte de mami! (Macar acum la inceput, sa se bucure si ea! )

LIA si domnita Miruna Demetra
Inca 3 saptamani si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

ce de vesti astazi!!!!

Felicitari mamicutzelor si piticilor care au venit pe lume!
Sa fiti sanatosi si cuminti!

Ile 38 si Victor ( 22 dec 2005)
AMR 8 ZILE


Mergi la inceput