Mamici de septembrie-octombrie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by luy

Ha,ha,ha, Danielle, esti asa simpatica ! Pai tu vrei sa te inspiri de la noi ? Tu ? Nu cumva ziceai acum cateva zile ca ai constatat ca ai luat asa multe pentru Ebonee incat nu mai ai unde sa le pui ?

Luy 32+ cu


nu ma refeream la hainute ci la celelalte lucruri.gata hainute nu mai cumpar fiindca stiu sigur ca o sa imi para rau dupa aia,dar is asa draguteee




danielle 29+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Urmy, mersi, e linistitor asa sa stii ca se intampla si altora!
Dani, ce frumos e si cosul asta alb! Ca de printesa!
Ramoiani, bine ai revenit!
Luy, multumesc, m-ai mai linistit! Frumos a fost la party! Asa o rasfatata sint….
Vai Roxana, ce te inteleg, deja arsurile astea si starea de rau sint o constanta a noptilor mele….
Sim, sa va fie de bine puiul!

Pupici tuturor! O duminca frumoasa!


Gabriela 30+ Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna,
Net-ul meu merge in reprize, asa ca va urez o duminica placuta si odihna cat de multa.
Nu am citit din urma asa ca ma apuc de treaba, daca apuc, am mai avut o tentativa esuata.




cecilia,32+Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

ceva mai optimista vin acum pe aici.

dupa ce am postat acele 2 mesaje m-am dus in pat.nu mai puteam respira.mi-a facut sotul un masaj de vreo jumatate de ora buna dupa care m-am intins in pat si am adormit bustean pana la 11.

AFIBEBE32+Cristian Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_ spune:

ei vezi, afibebe dragul de el cum iti face masaj
Si al meu imi face aproape zilnic, ba la picioare, ba pe talpi, pe spate. Si el este responsabilu' si cu pus crema pe burtica si pe unde trebuie

Ce puneti azi pe masa? ....sau....sa nu vb.de bunatatzi ca facem pofta, ca si saptamana trecuta cu salata de vinete?





29+ Sasha Gabriel


http://good-times.webshots.com/album/559847818JkNmnj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Si la noi a fost mai devreme o scurta sesiune de masaj , numai ca la noi beneficiarul a fost sotul Saracul a venit acasa azi la ora 7 si ceva, a muncit toata noaptea. Asa ca merita si el sa-l rasfat un pic...
Sper ca lumina zilei sa va faca mai optimiste si sa va gasiti linistea si odihna de care aveti nevoie.
Roxana, incerci si tu un masaj ? Poate reusesti si tu sa furi un pic de somn dupa aceea.
Sabina, sa te bucuri din plin de racoarea muntelui si sa vii cu bateriile incarcate. Si eu sunt printre bagaje, o sa plecam la Ploiesti, la parinti si ne intoarcem marti dimineata.

Luy 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Neata' (la 12:30 dar asta e).
Ieri mi-am reparat PC ul, mult spus reparat ca de fapt cred ca am harddiskul busit nitel, dar ma rog, intr-o maniera aproximativa merge.

Ieri noapte am dormit groaznic. Ma alatur si eu clubului cu greturi, senzatii de reflux, dureri de spinare si toate cele. Si azi dimineata m-am trezit cu niste contractii CUMPLITE, practic prin burta se vedea tot copilul, cum sta el insirat de la stanga la dreapta si mi-am putut da seamna cat de mic este. Capul cred ca e cat o piersica. Bine ca eu maine termin sapt 24 deci e normal sa fie mic. Si am luat un ginipral la 9 si inca unul la 11 si abia abia m-au lasat. Sunt varza. Miercurea viitoare ma duc la control, sper sa mai stea bb acolo macar 8 saptamani.

Eu azi gatesc muschi de vita la cuptor, cu piper, cimbru si usturoi. Deja am un miros in toata casa... de-mi vine sa intru si eu in cuptor.

Nu mai stiu ce vreau sa spun. Simona, la mothercare nu erau reduceri? Eu abia le astept...

Sabina si eu as veni la Busteni, ca e tare bine acolo, dar treb sa-mi rezolv aici niste treburi, poate pe joi seara. M-a pus naiba sa ii mai si promit lui Victor ca il duc la tenis, si martea si joia avem program fix dimineata.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Mama ce va arde de gatit pe caldura....Mie imi e lene si sa merg la restaurant. Azi nu am avut chef de plaja, a plecat sotul meu sa se dea cu scuterul si eu stau cu Alex. Noroc ca au venit copiii vecinilor si sta cu ei in curte. Nu vreau nimic, sunt super obosita, vreau sa dorm. Dar cum a asez in pat incepe sufocarea si imi piere orice somn. AStept sa o culc pe Alex si ma asez comod sa dorm in fotoliu. Masaj as face eu...dar cine sa mi-l faca?

Rox 32+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

N-am nici un chef sa gatesc azi, dar ieri am pus muschiul la marinat si doar nu o sa il las sa se strice...ieri aveam chef de gateala.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Chiar asa ce se intampla cu noi?Si eu ma simt cam rau.Acum sa ma laud un pic.Am un nepotel de 4 kg 350 a nascut surioara in sfarsit dupa un travaliu de 30 d ore

teo

Mergi la inceput