Mamici de septembrie-octombrie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

quote:
Originally posted by aniast72

Am venit si eu cu pozele de ieri de la echo, sunt ultimele 4 si le puteti vedea aici

Andreea 32+ cu



ce copil frumos ai! la sanador ai facut eco? cat te-a costat?

urmychance30baietelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Andreea ce grasunel frumos ai, se cunoaste ca a crescut de la eco celalalt.Myral32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amar spune:

myral draguta, nici eu nu mi/am amintit dar au avut grija cele de la cabinet..nu/i bai ...nici eu nu/s superstitioasa....
Carpatina , fata draga...bine ai revenit ,,acasa,,...sa fie de bine cu testul ala de glicemie....dupa cum se vede Germania si Beneluxul da fetele frumoase, inalte , blonde cu ochi albastri..sa vedem ce baietei gasim acum...

carmen 31s Oana Isabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Eu am avut musafiri si a fost f obositor si maine mai urmeaza alta tura, nu stiu voi fetele care mai mergeti la servici cum rezistati atata timp pe scaun, pe drum, caldura. Asa nu mai rezist la nici un fel de efort,offf, de fapt ce efort, acela de a sta pe scaun cateva ore.Vad ca se apropie WE-ul si deja se lasa linistea pe aici.Myral32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Aniast la bebe tau cel frumusel si charismatic.

Carpatina, bine ai revenit!

De Marunzika, ce mai stiti?

Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Andree, tare frumos mai e bebelinul tau! Mi-ar fi placut si mie asa o poaza cu Razvanel.
Carpatina, bine ai revenit! Bafta la testul cu glicemia!
Myral, mie imi e tare greu la servici, in sensul ca am munca de birou si majoritatea timpului stau pe scaun, ceea ce nu-i place lui bub si protesteaza dand din picioruse toata ziua. De miscat ma misc bine, am doar dificultati, in sensul ca ma doare burtica, atunci cand trebuie sa ma ridic sau sa ma asez in masina sau seara in pat. Nu mai zic de turele din ora-n ora noaptea la toilet. Deja ma dispera. Ufff.



Nana, 30+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Nana cand termini serviciul?

Luna 35 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Nici mie in ultima perioada nu-mi este usor la munca.Asta este insa,incerc sa nu stau peste program.Acum nu pot intra in concediu,si nici nu as vrea inca.Oricum daca nu mai pot,am sa cer program redus sau chiar repaus.
Asa ca Nana,nu esti singurica...iti tin eu companie.Chiar,oare numai noi doua am ramas?Parca mai erau fete care inca megeau la munca.
Yo v-am pupat!Ma duc la nani,am liber pana marti,luni am o nunta,deabia astept,chiar asa balenuta cum sunt

Sabina Y. 30+
japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Luna1

Nana cand termini serviciul?

Luna 35 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!



In ziua in care o sa nasc.
Aici nu exista notiunea de prenatal.
Ai dreptul la o luna inainte de nastere, dar numai daca sarcina este cu probleme si numai cu hartie semnata si stampilata de moasa. Cum aici nu e ca in Romania, cu pile, cunostiinte, relatii, m-am obisnuit deja cu ideea ca probabil o sa fiu ziua la servici si seara o sa ma apuce nascarea. Cumplit, dar foarte probabil.
Pupici.


Nana, 30+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

M-am trezit si eu, dar ma simt ametita destul de rau si ma doare putin burta. M-am plimbat cam mult ieri. Offffffffffff, trebuie sa fiu mai atenta. Si as vrea sa imi revin, ca am de strans in sufragerie si baie dupa instalator.

Sim 32+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput