Mamici de septembrie-octombrie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ayumi, FELICITARI pentru baietei, sa fiti sanatosi.

Am avut probleme cu net-ul,nu va mai povestesc de intalnire, am vazut ca ati aflat tot, nu va spun decat ca a fost SUPER, fetele sunt niste dragute.....inca mai rad cand imi amintesc de ''mutrele'' celor de pe terasa cand ne-au vazut.





cecilia,31+Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Bun gasit fetelor, vad ca ati scris la greu.. probabil ca nu voi avea timp sa citesc tot... asa ca sper ca a fost numai de bine.

Vad ca Germania s-a populat cu carucioare roz... felicitari!

Tomasa, am incercat sa te sun intr-o zi, din pacate nu erai intr-o zona cu acoperire...sper ca ai trecut examenul cu bine... ramane sa ne vedem la iarna

Noi am scurtat un pic statul in Romania ca sa fim azi in Belgia, caci trebuie sa merg la diabetolog.. una dintre valorile testului de hipergligemie indusa a iesit cu 4 peste valoarea maxima.. .
Oricum, am plecat "la timp" ca sa putem zice.."dupa noi potopul".

toate .. si pe prima noastra



27+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

AJUTORRRRRRR.Fetele, eu sunt tare ametita, unde vad si eu pozele pe care le-a pus Sabina....... Pe cele puse de Mandarinuta le-am vazut, am vazut si macii, dar pozele?????????

cecilia,32+Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

cecilia sunt in acelasi loc cu cele ale mandarinutzei la intalnire 12 iulie



Mad cu Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Myral stai linistita,o sa nasti la termen ai sa vezi...si daca e sa se intample o sa fie bine bebelu'.Eu sunt nascuta la 8 luni,si uite-ma ca sunt bine,si cred yo ca si sanatoasa...doar asa probleme anemice de mica...
Mai ca tot vreau sa scriu asta de cateva zile si tot uit.Ce burtici mari aveti,a mea masoara 90 cm...si 10 kg
Annisia Unde esti iara plecata?Sau copilu' mare inca se simte rau?
Am gasit nume de sfant,nu e de floare...am cautat azi pe net si imi pica unu' cu motz..Ilaria,de la sfantul Ilarion.Mie imi palce la nebunie.
Fetelor vine taifunu',maine pe la pranz vine in vizita.Am fost adineauri la magazin si rafturile cu carne si paine erau golite...sper sa nu fie asa de rau...ca astia imi pare ca exagereaza...sau n-am vazut eu in 3 ani un taifun urat

Sabina Y. 30+
japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Am venit si eu cu pozele de ieri de la echo, sunt ultimele 4 si le puteti vedea aici

Andreea 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Sabina Y. deci esti nascuta la 8 luni.Andreea, multumesc sigur va fi o logodna scurta ca prietenia a fost cam luuuuuunga(7 ani).Asteptam poze cu bebe.Luy eu nu vreau sa ma bag in fata, astept cuminte.Irina gata cu nasterile prematureCarmen deci e vineri 13 nu sunt superstitioasa dar totusi nu trebuia sa ne atragi atentiaMyral32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

vaiiii tu aniast ce papusa de baiat ai in burticuta.oare cum o arata bubulina mea???




danielle 29+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Andreea e superb bebita.
Sa-ti traiasca grasunelul.

AFIBEBE32+Cristian Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Rodica sincera sa fiu nu am mai auzit nimic de ea de vreo 10 zile.Stiu doar ca a plecat la Bacau la matusa ei.
Cica acolo va sta.
Nu pot nicicum sa o prind.

AFIBEBE32+Cristian Nicolae

Mergi la inceput