Mamici de septembrie-octombrie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Buna ,
Biancafelicitari , sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei
in sfarsit am si eu net dupa 3 zile
Am fost aseara la intalneala si fetele sunt super tari, pun si eu poze da nu stiu cum se face ...
noaptea trecuta am avut pe la 3 un carcel dupa care nu am mai putut dormi si sunt cam zombi, iar una peste alta azi am inceput renovarea si curatenia generala si nu am nici o sansa sa mai dorm pe undeva vreo ora
sa aveti o zi buna, mai intru si eu da ii incurc pe cei care fac treaba cu cablul de net


poze
32+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Hihihi, Prisi, asa, asa, pune-i pe parinti la curatenie... Pai da, sa-si primeasca nepotica asa cum se cuvine, ca pe-o adevarat printzesa... Tu incearca sa te menajezi, da-le indicatii daca vrei , stiu ca nu iti e usor ca te incurci de ei acum ( si mai zici ca-i ai si pe cei de la cablu ), dar cine o sa aiba totul frumos in casa si net in plus , eeee ? Asa ca... rezista ! Hai, ca o sa treaca si asta !
Gata, ma duc sa mananc ceva, ca o supar pe bebelina si nu vreau

Luy 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Moldoveanca, pentru surioara ta!
Sa aiba o nastere usoara lipsita de probleme!
Pupici.


Nana, 30+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Nana, tu cum te mai simti azi ? Sper ca esti

Luy 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amar spune:

Doamne fetelor dragi ce la vesti minunate...eu abia am venit de la doc acum...am refacut testul de urina si a disparut bacteria nenorocita ,am scapat de antibiotice dar am si baut zilele astea la ceai pt rinichi si vezica de am simtit ca pocnesc..
Ayumi draga ...sa ne traiesti si sa -ti traiasca baieteii..sa creasca sanatosi si sa ajungeti acasa cu bine....vai ce minune eu nu mai am cuvinte ..nu-i vine sa cred ca deja avem primii nascuti...
Fetele de la intalnire...ati fost SUPER...am vazut pozele impreuna cu sotul si am citit ce ati postat...si el a zis ca e super sa vezi 11 gravidute la un loc ..care mai de care mai draguta...dar avrut sa vada musai ghiciti pe cine...pe Roxana..nu stiu de ce dar a tot auzit el pe aici de ea si a venit repede sa o vada...oricum sa va fie de bine...si sunt sigura ca ati impresionat pe toata lumea acolo...
Ei si sa n-o ascultati pe Annisia cand va zice ea de nastere...simte ea ceva..oare s-o fi trezit?....sau e drepti langa copilul ala mare cu manuta operata...
Treaba cu irascibilitatea cred ca e normala in perioada asta...dimineata m-am agatat si eu cu sotul putin...asa pe la 6 ,la micul dejun ..culmea de la o codita de rosie ....ca sa vedeti de la ce se pot certa doi oameni...a recunoscut ca l-a luat gura pe dinainte dar nu ne-am despartit suparati ca altfel nu as putea trai..
Desi e vineri , 13 , va doresc o zi super



carmen 30s Oana Isabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Luy, deocamdata sunt bine. Razvan nazdravan misuna la greu, deja mi-a tras cateva lovituri pe sub coaste, dar e ok. Trebuie sa faca si el ceva, nu?
Sa stii ca nici eu nu am bagajul de spital facut si nici nu cred ca o sa il fac. O sa vad la vremea respectiva ce si cum. Habar nu am care e procedura aici, daca te lasa cu ceva de-acasa sau nu.
Astept sa se intoarca niste prieteni din Ro, ca fac rost de un nr de telefon al unei romance care a nascut anul trecut aici, sa o intreb pe ea cate ceva. Deci pana pe 24 aug cand s eintorc prietenii, nu ma mai gandesc la bagajul de spital.
Pupicei.

Amar, esti de belea cu coditza de rosie! Eu din fericire, nu am stari din astea. N-am avut nici la inceput de sarcina si sper sa nici nu am.


Nana, 30+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amar spune:

Ramonaiani ...da de veste ..ca altfel vin peste tine.... ce s-a intamplat?...esti bine?mai astept putin si apoi te sun sa stii....

carmen 31s Oana Isabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ayumi, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!



27+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

fetelor,terminati cu nasterile premature, toata lumea o sa nasca la termen,nu mai devreme, incetati sa va stresati.Nu de alta, dar ma agitati si pe mine, si n-o sa mai dau pe aici de frica.Irina si bb Ilinca(26 aprilie '04)
si bb din burtica blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Gata, am scapat de instalator. A facut treaba buna, sunt f multumita. Singura problema este ca e totul vraiste prin sufragerie si baie, dar se remediaza mai incolo. Eu sunt rupta de oboseala.
Asaaaaaaaaa, sa va povestesc de interfon. Am bagat in priza statiile pe furis si m-am dus in dormitor si am inceput sa vorbesc cu sotul de acolo prin interfon (mai exact l-am speriat putin) . Nu sunt normala, serios.
Bagajul de spital inca nu l-am terminat nici eu pt ca nu am fost la farmacie.
Ma duc la ca m-am trezit devreme azi din cauza vecinilor. Asta-noapte chiar am reusit sa dorm excelent, dar cred ca datorita alergaturii de ieri.

Sim 32+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput