Mamici de septembrie-octombrie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

vaiiiiiiiii cat de faine sunteti toate si ce burtici mari aveti
teodoran iubita ca sa nu mai stai ingrijoara.sunt sigura ca doctorul ala a vazut naspa la eco. din cauza ca avea el pasarici pe creier azi.nu stii cum sunt doctorii?la mai place sa se afirme!
hazul multumim de sfaturi.esti o dulce!
rox felicitari ptr. bebelinul grasunel!
gabriela nu te panica draguta ca bebe nu prea a miscat,sa stii ca asa am patit si eu de m-au apucat sudorile si grijile.vb. cu bebelusha si o imploram pur si simplu sa miste ca sa o pot simti.parca imi facea in ciuda,asta dupa ce m-a rupt in 2 vreo cateva zile,dupa asta...liniste si pace.vad ca iar a inceput-o cum stie ea mai bine sa loveasca de numa ma indoi dintr-o data si se uita al meu la mine de zice ca am inebunit...

noapte buna sa aveti.dupa cum vedeti,mie nu prea imi arde a somn...




danielle 29+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Yak, mi-a picat aseara netul si am adormit cu gandul al voi. Cred ca de aia nu pot sa dorm acum.

Teodora, ma bucur ca te-ai mai linistit.Ia-o incet si ai sa vezi ca luni se lamuresc nelinistile tale.

Fetelor, sunteti magnifice! Acum ma uit la poze. Ce ati mancat bun?

Ana 32+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Ana dar chiar ca n-ai somn.
Aici ploua nene...m-a luat un somn,asa as trage un pui de nani si as fugi de la munca.
Fetelor se pare ca v-ati distrat ieri.Ce burtici frumoase si-au dat intalnire.Vreau si yo


Sabina Y. 30+
japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

DOAMNE ce frumoase sunt fetele noastre!Am vazut pozele si imi vine sa pup ecranul calculatorului.Imi pare rau ca nu am ajuns si eu la intalnire.Trebuia sa ma intalnesc cu Bee,dar am plecat mai devreme sa duc niste acte ale unei cunostinte la o companie de credit,daca stiam nu mai plecam,ca am stat acolo pana la 7.45,si tot mai lipsea ceva din dosar.Imi imaginez cum se uita lumea la voi,ca la masini straine.Ma bucur ca avem asa fete frumoase si dulci la noi la odisee.Va imbratisez pe toate si va .
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Bine v-am regasit.Eu am nascut saptamana trecuta prematur la 27 saptamani si 3 zile.Am nascut 2 baieteii;BEE ai avut dreptate.
Am fost internata inca de la 25 saptamani in spital pentru ca mi se deschisese colul,dar saptamana trecuta unul dintre bebei a rupt apa.
Ei acum sunt bine;dar au doar 1000 kg si sunt la incubator.

Acum va las pentru ca trebuie sa citesc din urma.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata, cu ocazia pozelor am realizat ca sunt imensaaaaa. Dar asta este, mai am putin putin si nu mai conteaza. Va pup ca eu sunt si azi pe fuga, ieri nu am rezolvat nimicuta pentru ca am pierdut 6 ore la spital.

Papa a fost predominant pizza si cred ca nu le-am mai pozat ca s-au terminat rapid. Pacat ca nu au pozat fetele si desertul, ala arata magnific.


Bianca, nu imi vine sa cred ca deja esti mamica! Felicitari si refacere rapida! Sa fie sanatosi si norocosi bebelinii si sa dea Dzeu sa fie bine cat mai repede si sa nu mai stai cu griji.



Rox 32+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Ayumi , esti prima mamica de la odiseea noastra! Felicitari pentru cei doi baietei si sa creasca cat mai repede, sa fie sanatosi si sa vina acasa cu mamica lor. Chiar intrebam saptamana trecuta de tine.

Mandarinutza 32+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

AYUMI,felicitari pt bb-i,sa creasca mari,sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei,in legatura cu greutatea,am un var care s-a nascut la 900grame,iar acum este la facultate este f destept,iar mama mea are o sora geamana,sunt nascute la 9 luni,una a avut 1.100g,iar cealalta 1000g.Si era acum 50 de ani,sunt sigura ca bb tai vor recupera repede.Multe de la mine.
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

AYUMI felicitari pentru baietei! Sa le dea Dumnezeu multa sanatate, sa creasca mari, frumosi si voiosi!

Adhnana 27 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Ayumi,felicitari, sa va traiasca bebeii,sa creasca mari si sanatosi si sa va bucurati de ei!Irina si bb Ilinca(26 aprilie '04)
si bb din burtica blogul meu

Mergi la inceput