Aradence petrecarete(76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Carmen, eu cand am fost la mare cu Iulia si avea 2 ani nu i-am luat caruciorul, ca nu-l mai folosisem de ceva vreme atunc, si am regretat tare mult. Am carat-o in brate pana mi s-au lungit! Si acum ma mai doare spatele. Patul si noi il duceam cu noi pe unde mergeam...

Eu anul asta nu vreau sa plec in concediu. Doar chestii scurte de o zi pe undeva.


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Sunt fericita ca Ioana nu are infectie urinara. I-au iesit doar 1000 ufc/ml.
Clau distractie placuta la nunta. Cat despre stire te mai las pana dupa nunta.
Ada de ce nu vrei in concediu?
E si de la ora 16 circ? Vreau sa merg cu copiii azi. Ati fost careva? cat e biletul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!

Na acum io-s asa !Ca sunt raciti gongoliniiiiiiiiiiiii!Nu-mi imaginez cum s-au racit....nuami de la vremea asta pacatoasa cred ca li se trage....
Sper sa se faca bine repede....

Ma bucur sa vad ca s-au linistit apele.....asta demonstreaza ce tipe cu minti sunteti!

Gabi ma bucur ca nu e infectie urinara la Ioana!Atunci cauza febrei trebuie s-o cauti altundeva.....la dinti poate....

Flavia voi ce mai faceti?cum sunteti?Bogdi e bine??

Na ma duc sa impachetez ca mergem la Craiva(maine o sarbatorim pe mama lui Ovi ca e ziua ei luni).
Uitam: ma bucur ca v-au placut pozele cu gongolinii mei!

si sa fiti cuminti!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Gabi sambata si duminica e si de la 16 circ.Cu cati copii vrei sa mergi,cu 2 sau 4 .
Ada noi luam caruciorul,e primul pe lista!apoi patutul,umbrele de soare,bazin mic ,jucarii pt nisip si crema cu FP 50 .
Ioana drum bun sa aveti si la multi ani socrelei.
Clau aveti noroc ca nu-i asa de cald afara si nici nu va ploua

am uitat,ma bucur pt Ioana ca nu are infectie urinara .


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Pai nimeni pe aici? numai eu ?
Recitind postarile anterioare si dupa o noapte de somn simt nevoia sa va spun ca-mi pare si mie nespus de rau pt cele intamplate si-mi cer scuze atat Claudiei si lui Gabi cat si celorlalte ,gandindu-am ca a fost neplacut si pt ele .


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,
Vad ca s-au linistit spiritele pe aici...
Eu sunt rupta de somn, am dormit doar 3 ore azinoapte...Acu caut sa vad pe unde a pus Mihai pozele...
Am vazut ceva poze, dar nu toate acu ma mai uit.. Oricum am cam citit pe diagonala...
La multi ani, Danut!
Magda, te asteptam mai des pe aici...
Sanatate bolnaviorilor pufisor , Mel...
Felicitari Bogdi pt primii pasi. Flavia, acu sa te tii... Parca tu intrbai, inca nu mi-am gasit job convenabil, dar caut...
Carmen, sper ca zi sau miine trec pe la tine...
Miine nu vine nimeni la strand la Battanya?
Gabi, bine ca nu are Ioana infectie urinara...

Cristina si gemenele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am fost la circ cu 3 copii din 4 ca pe Ioana am lasat-o la bunica. A fost fain, dar cam cald si mult praf in cort.Dupa circ am fost la M Donald. E fain cu 4 prunci doar se golesc buzunarele mai repede.
Cristina noi nu mergem miine la Batania ca nu pot sa iau si fetele cu noi ca sunt minore. Poate mergem la Ghioroc, inca nu am stabilit nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Hi,there!Avem poze de la ziua lui Alex Aici
Merg la somnic ca e tarziu.

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Anca, am vizionat pozele

Noi ducem cu noi la mare asa:
-piscina de copii de aia rotunda
-crema de protectie nivea fp 30 dar ma gandesc sa-i mai mai una de la garnier cu fp 50 sau am vazut ca are si l'orealul tot 50
-galeata cu scule de nisip, un camion mic tot pentru nisip, minge
-ne-am luat cort de palja de la Plus cu 20 ron mi se pare super, ca avem umbra...
-sandale de plastic am gasitla tm la real
-colac pentru apa cu volan, in care-si baga piciorusele

-si fara caracior ca nu-l folosim deja de 2 luni. arata impecabil ca mi-e mila sa-l vand dar il vad ca n-am ce face cu el. am dat pe el 6 mil de la regallo, e chicco si-l vand cu 3 mil.
-luam cu noi tarcul patrat in care poate dormi stefan.

nu sunt normal...sunt obsedata de teba...am fost ieri de i-am mai luat la stefan haine de 60 ron...si luna viitoare iara merg Ce mai...sunt de calitate si sunt ieftine....
mai trebuie sa-i cumpar un trening pe masura lui ca n-are...i-a ramas mic...ala il cumpar de la regallo ...na sa aibe baiatu si de-acolo ceva....

Fetelor, uraaaa asa mult ma bucur ca mi-am gasit costum de baie pe masura mea de la ziridava......dar nu va spun cat a costat, e de la triumf, dar ce conteaza, nu! Important e ca mi-am gasit. Pai nu gaseam pe masurea pieptului meu...n-a ca stefan mi-a distrus sanii de cand cu atat alaptat pana sapt trecuta. acuma gata nu mai vrea noaptea...sper ca a renuntat definitiv.


de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Gabi, ma intrebai de ce n-am chef de concediu. In momentul asta simt ca daca merg in concediu vin mai obosita decat plec. Vladut e destul de agitat cand trebuie sa doarma altundeva decat acasa, iar Iulia cateodata e imposibila... Sunt foarte obosita zilele astea si daca mai trebuie si sa umblu toata ziua pe undeva cu amandoi dupa mine...
Am o stare destul de proasta, dorm putin si ma indispune si mai tare ca imi neglijez copiii. Adik n-am timp sa stau cu ei, la Iulia strig mereu si ea reactioneaza prost la toate astea. Tre sa ma mai adun!


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput