Aradence petrecarete(76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, care-i cealalalta barfa?? zi-o pe PM daca aici nu poti. Sa inteleg ca m-a fraierit acum vreo 2 luni?
Ma bucur ca ai reusit sa ii iei alta proba Ioanei. Stiu de ce ii iei, adica cunosc motiv, dar nu pricep de ce asa des? Ai cumva impresia ca nu sunt bune ultimele analize?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana, cred ca tu esti cea mai rationala dintre noi. Nici nu ma asteptam sa pui poze cu tzatele tocmai de aia am pus zambarici. Promit sa nu mai folosesc nici o emoticona de acum inainte in afara de cand e cazul.
Mie imi pare rau ca am cerut , pareri desi nu imi sta in fire, dar m-a dus valul. Vreau sa inchei subiectul, nu ma supar si nu vreu sa supar pe nimeni.
Mie chiar imi place de Carmen, Imi pare rau ca am ajuns la astfel de discutii. Eu sper sa nu se supere pe mine.
Le doresc multa sanatate tuturor copilasilor bolnaviori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am vazut poze..
Adelina e o scumpa ca de obicei. Alina concediu placut va urez. Car stati?
Pufisorul mic e tare dulce cum face botic.
Flavia felicitari lui Bogdi pentru primii pasi.
Clau, nu au iesit bine ultimle analize ale Ioanei de aia i-am facut urocultura acum.
Cat despre a doua certitudine ( ca barfa nu e ) mai astept un pic poate auzi din alta parte. Cred ca esti curioasa de mori. Acum imi vine sa pun un zambarici.
Carmen, ne luam de manutza si mergem in oras sa ne cumparam rochii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No Gabi chiar ma enervezi Da poate stiu ce ascunzi tu, macar da-mi un indiciu sa-mi dau seama despre cine/ce vorbesti
Am priceput acum de ce ii recoltezi Ioanei urina atat de des. Sa dea Dumnezeu ca acum sa iasa bine

Diana,
Pe mine nu m-au suparat parerile pro sau contra vopsirii parului meu in roscat ci felul in care "s-a luat" Carmen de mine (ma bucur ca macar am lamurit-o cu ea)
Haideti sa incheiem aceasta discutie ca la urma urmelor nici una dintre noi nu suntem perfecte!

PS; si mie mi-e draga Carmen si n-as vrea in ruptu capului sa fie suparici pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Deci, in prima faza am fost asa ,apoi tot asa si ma gandeam ca prefer sinceritatea oricat de neplacuta e ( valabil pt toata lumea in toate circumstantele pozitive si negative existente pana acum si de acum incolo )dupa care intentionam sa nu mai raspund sau numai dupa ce am cantarit bine ce scriu.
Intr-un fianl mi-am adus aminte de maica-mea care tot mereu ma face "acritura" si poate ca acum o inteleg mai bine.Tot e bine,am invatat ceva din experienta asta.
Nu pot totusi sa nu schitez un zambet in coltul gurii,amintindu-mi de alte faze neplacute ,necomentate atata si ma linisteste gandul ca nimeni "nu-i usa de biserica".
Asa ca ,Diana ,am noroc ca tu ma cunosti mai bine .
Cu astea fiind spuse am incheiat postarea referitoare la cele intamplate si ,fara suparare ,nu cer scuze nimanui,in fond si pana la urma urmei suntem chit.



In alta ordine de idei ,Mel e mai bine ,a primit antibiotic pt ca are gatul foarte rosu .Febra inca mai face.
Diana imi pare rau de Timi ,noi ne mai auzim oricum.
Gabi as merge cu tine dar asa cum tie-ti place rochia ta si mie-mi place a mea .
Ada nu vad nici eu numai suvitele.Las' ca la vopsirea urmatoare o sa se deschida si mult.

Poze nu am apucat sa vad si trebuie sa merg sa fac ceva de mancare ,pt Ovi si Mela ,mie mi-a cam trecut foamea .




pardon era un emoticon nepotrivit strecurat din greseala .....
mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Carmen
Haide mai de ce ai fost asa ca doar nu ne-am certat, ne-am lamurit doar unele mici sa le zicem probleme.
"Acritura" zici?? Ma bufneste rasu ca si mama nasei noastre tot asa ii zice Daca nu o cunosti chiar zici ca e acritura, dar ea de fapt e o tipa super de treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Salutare
Mamaaa ce spor aveti la scris ,ca numai apuc sa v-ajung din urma...

Asa ,in primul rand LA MULTI ANI ALEX .Sa cresti mare si sa aduci numai bucurii parintilor tai.
La multi ani Danut
Waw
Eliza ,ce surpriza. Nu demult te astepta mami cu atata nerabdare si-acum deja te vedem in poze. Ce mare e si e grasunica bine .
Flavia felicitari lui Bogdi plimbaretul
Gabi sper sa iasa bine urocultura Ioanei
Clau sincer e faina rochia si culoarea te prinde bine ,distractie pe maine la nunta .L-am vazut azi pe Raul ,era cu taica-tu (banuiesc) , l-am intrebat ,ce faci Raul , si el mi-a raspuns "Ma lasi..." , o fi crezut saracul ca ceva se leaga de el .
Ioana inca nu m-am uitat pe pozele tale ,imediat ma uit ...
Alinush concediu placut la Cluj.


Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Ioana am vizionat pozele cu termitele tale .Nicolas parca-ar fi pe motocicleta ,nu pe cal.
Diana multa sanatate lui Timi.De ce vomita,din cauza ca-i racita? Si ti-e dor de bebe mic ,si mi-e si de perioada cu burtika ,ce fain a fost ,dar acum e si mai frumos
Carmen sanatate si Melaniei , mai un pic si mergeti la mare tre sa se faca bine. Nu ma luati si pe mine cu voi ,hai poate am un loc undeva in valiza,ma fac cat se poate de mica.

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen si eu am fost toata ziua intoarsa pe dos. Imi pare rau daca ai plans din cauza mea. Iarta-ma! Ii pare rau ca nu m-am putut abtine si am scris ce am scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Na am vizionat si pozele si am si mancat.Tre' sa-mi intretin aspectul de paianjen ,Gabi stie despre ce vorbesc.
Gabi asta e,las' ca am inceput sa uit deja!Sper ca si tu !Oricum mi-a prins bine smiorcaiala, m-am mai descarcat
Ioana faini gongolinii tai.Cand mai ai timp sa le faci si poze?!
Clau distractie la nunta !Pozele sunt superbe,a meritat sa mergi in delegatie.
Ildi te primim si inca pe bancheta din spate pt ca portbagajul va fi plin ochi cu detoate,inclusiv patul lui Mel .Chiar spune-mi te rog,cand ati plecat?daca ati mers fara sa inoptati?a fost bine ce varianta ati ales sau acum ati face altfel?Noi vrem sa plecam pe la 8-9 seara si sa mergem fara sa dormim pe undeva.

Eu sunt singura pe aici,restul lumi doarme.Poate gasesc ceva interesant la TV.


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput