Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Bravo AMalia! Vad ca esti din Buc, la ce scoala l-ai inscris?
Noi la 49 din vatra Luminoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Buna Miki,
L-am inscris la sc. Nr. 310 din Militari de pe strada Dezrobirii.
Acum sa vedem ce facem cand iese de la scoala...tu ce variante ai?

Sanatate maxima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Bonjourici tuturor,

bun venit noilor fete!

Nu am mai scris iarasi demult, dar de data asta cu motiv fiindca am inceput sa lucrez si nu-mi mai vad capul de treburi...

Victor e bine, foarte bine chiar, ii place la scoala la nebunie, zice ca se distreaza!

Pupici si sper sa mai vorbim curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Uau! Ce putina lume mai bantuie pe aici.Copiii sunt mari si nu mai avem probleme, nu-i asa?
Poate mai discutam si noi una alta.
O zi buna!

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamifeli spune:

Buna, va salut pe toate mamicile de copilasi 2001.
Danileac multumiri ca ne-ai trecut in lista.
Si noi l-am inscris pe Andrei la scoala; el este foarte incantat de-abia asteapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

N-am scris demult la acest subiect.
Sper ca toti copiii si parintii sint bine.
Noi vom fi in Bucuresti din data de 10 aprilie si mi-ar face placere sa ne intilnim cu copii de aceeasi virsta. Locuim pe Bl 1 Mai(fost compozitorilor).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Salutare mamicutelor!!!!!!!Vad ca greu ne mai urnim sa mai scriem ceva.Incep eu si poate ma urmatiAm inscris-o si eu pe domnisoara mea la scoala, din toamna, asa ca voi incepe anul scolar cu o scolarita si cu un .Sa ne ajute Dumnezeu sa fie totul bine.Alexandra e incantata ca va merge la scoala, dar vrea sa aiba aceeasi colegi ca si la gradinita, si tot incerc sa-i explic ca e mai bine ca nu sunt aceeasi colegi, ca isi mai face prieteni noi si ramane si cu ceilalti.Dar e incapatanata si nu stiu cum o sa o scoatem pana la capat.Aud lumea ca se pregateste de pe acuma de concedii.Vine , ati inceput curatenia?Ce faceti de.Ok
Va pup si astept sa scrieti, ca s anu inchida topicul, ca e pacat(zic eu)

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata!!!!!!!!!!!! Va poftesc la o , ceai, capuccino, ce vreti voi.Va astept cu drag!

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata la toata lumea! Va invit la o , chiar daca nu ma bagati in seama, si nu vreti niciuna sa intrati sa scrieti ceva.Eu sunt optimista, si sper sa nu fiu chiar singurica de pe aici
Am putea discuta despre copilasii nostrii, ce peripetii au facut, cum se comporta.Eu va astept cu drag

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Nikolle, nu esti singurica, uite ca am venit si eu.
Amalia, eu lucrez de acasa, deci nu am probleme cu programul. O sa il iau de la scoala in primul an si vad daca am curaj sa-l las singur din clasa 2. E pacat ca nu o sa mai fie in tura cu frate-su niciodata, Andrei e a 5-a si invata dupa masa.

L-am dat si pe Luca la baschet cu frate-su si ii prinde bine pentru ca o cunoaste si pe profa de sport a scolii (care e antrenoarea de baschet) si pe copiii mai mari, deci nu o sa fie chiar debusolat si fara prieteni. Pentru ca nu are sanse sa fie cu cineva din gradi, gradinita fiind in alt cartier decat scoala. Ati inteles ceva, ca mi se pare cam incoerent ce am scris. Scuzati, dar e prea de dimineata.
Hai ca mai scriu si mai incolo.
Pana atunci va trimit spre vizionare niste poze din we trecut, am facut o mica incursiune in valcea si in tg jiu.

Excursie la Horezu, Tg Jiu si Ranca,

Mergi la inceput