Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata!!!!!!!! e servita!
Ma bucur ca nu am ramas singurica si ca s-a alaturat cineva grupului.Iti multumesc miki.Am vazut pozele, ce sa mai vorbim, foarte frumoase, si peisajele si baietii si nu in ultimul rand ,mama lor.E bine ca ati facut o iesire si ati scapat de capitala.Ati dat de bine acolo, liniste, iarba verde.
va pup!

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brigita spune:

la toata lumea.
Si noi ne-am inscris, si incepem scoala in sept.Parca nu-mi vine sa cred ca o sa am fetita la scoala! Da vrem, nu vrem, timpul trece....Va , promit ca mai revin.
A,si m-am uitat si la pozele voastre, cine stie poate i-mi gasesc un ginere....Copii frumosi, sa va,sa ne traiasca!

BRIGITA mami de TIMEA(13.11.2001) si ADRIENN(16.10.2004)
desene TIMEA ... alte poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Neata!!!!! e servita!
Bine ai revenit Brigita, ai niste fete tare frumoase.Sa-ti traisca!Si ce talentata e la desen, am ramas muta.Sa o tina tot asa.Referitor la scoala, o sa vedem cum o sa fie, si cine stie ce ne asteapta.O luam de la capat, invatam din nou sa scriem, sa socotim. sa citim.De-abia astept.Dar mai intai sa vina concediul, sa treaca si pe urma sa vina si scoala, nu-i asa?
mamicile si copilasii draguti

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Sintem de aproape 10 zile in Bucuresti.
Am crezut ca intre timp cineva poate a scris la acest subiect si ne putem si noi intilni cu copii. Se pare ca nu ...pacat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

quote:
Originally posted by lilach

Sintem de aproape 10 zile in Bucuresti.
Am crezut ca intre timp cineva poate a scris la acest subiect si ne putem si noi intilni cu copii. Se pare ca nu ...pacat.

Un sfirsit e un inceput..."

ella & 3 muschetari soldata 09.1988 licean 11.1991 si scolarita de clasa I 09.2001



Ar trebui sa veniti la Oradea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Lilach, imi pare rau ca fetele din bucuresti nu ti-au dat nici un raspuns.Dar oricum nu dispera, important e sa fiti sanatosi, ca va duceti si singurei la plimbare.
Va invit la un ceai, ca de cafea ce sa mai zic, am terminat-o.
Ce faceti de pasti, unde va duceti?

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Buna fetelor...
si noi ne am inscris la scoala...Scoala 17... merge cineva cu noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Fetelor va urez succes la scoala, cunosc sentimentele, aici scoala se incepe la 5 ani deci noi termina anul asta clasa a doua. Parca imi aduc aminte si acum cum m-a strans inima cand l-am lasat prima data la scoala singur pt 6 ore si ma gandeam "cine mi-l leaga la sireturi? cine ii da sa manance?"

Sicces la scoala.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Hristos a inviat!
E adevarat sunt emotii mari cu scolareii si scolaritele noastre, dar fiecare trece prin clipele astea frumoase.Sa ii vezi in uniforma, cu ghiozdanul in spate si murdariti pe maine de cerneala.Si uite asa trece timpul si noi intinerim
Va urez o primavara calduroasa , cu mai putine ploi si multa sanatatepentru mamici si copilasi.

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daria spune:

Buna fetelor,

Si noi suntem scolarite din toamna. Ne-am inscris la scoala 17.



Mergi la inceput