Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catinuta spune:

salutare, mamici grijulii! un sfat pt.mine #537;i a mea bobi#539;#259; de 6 ani#537;ori #537;i care pe deasupra mai merge #537;i la #537;coal#259;; cum facem s#259; fim mai ordonate la juc#259;rii, h#259;inu#539;e, etc? #537;ti#539;i genul #259;la care intr#259; în cas#259; #537;i arunc#259; totul în toate p#259;r#539;ile? ei, cam a#537;a e bobi#539;a mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

catinuta, incearca sa scrii fara diacritice, ca nu am inteles nimic din mesajul tau.Noi suntem bine, dar calculatorul ne omoara. Am avut surpriza sa consatat ca fiul meu stie citi orice e scris cu litere mari. Asa, pur si simplu. Fara sa il invete cineva in mod special. Acum o fi bine, nu o fi, om trai si om vedea.Voi cum mai sunteti? A venit mosul? I-a colindat mosului o colinda, lunga, lunga de s-a plictisit batranelul!!! Dar a primit exact ce si-a dorit! La voi cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Buna dimineata si La multi ani! Va dorim un An Nou cu sanatate si dorinte implinite!

Noi suntem vechi la subiectul asta, atat de vechi ca suntem (cred) deja uitati, fiindca nu am mai scris demult, demult.

Dar m-am hotarat sa revin!

Victor al nostru e in clasa I, ii place foarte mult la scoala si se descurca bine. E un copil fericit si optimist, la fel de pasionat de Lego ca si atunci cand va scriam ultima oara si guraliv de ne zapaceste! Mergem la cursuri de inot si-i place la nebunie dupa ce anul trecut plangea de mama focului cand il udai pe fata.

Mai vorbim, revin!


Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brigita spune:

Buna la toate mamicile. Vrem si noi pe lista daca se poate! Fetita mea TIMEA e nascuta pe 13 noiembrie 2001. Sunt o mamica nou intrata pe forum si sper sa incep cu dreptul. Nestiind deocamdata ce sa mai scriu va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catinuta spune:

Salut mamici de 2001!
Si fetita mea e din 2001, chiar pe 11 sept, zi memorabila de care eu am aflat de-abia dupa vreo 2 saptamani, atat eram de dezinteresata de ce era in jurul meu. Imi acaparase toata atentia minunea mea.. E o fetita minunata, cam rasfatata de toti, dar cu unele momente de trecem peste toate pt ca mami si tati o iubesc mai mult decat orice pe lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Buna si bine ati venit mamici de copilasi din 2001!

Silvana, si eu am constatat ca Luca al meu citeste diverse inscriptii de pe bannere si ziare si am fost placut surprinsa. Cred ca pur si simplu le-a venit vremea sa invete si stimulati si la gradi (unde au mereu pe pereti planse cu litere) s-au prins si ei care e treaba cu literele astea, hehe.
Joi ma duc si eu sa depun dosarul la scoala, din toamna suntem elevi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Vrem si noi sa ne inscriem.Alexandru al meu e nascut in 10 august 2001.Putem fi trecuti si noi pe lista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamifeli spune:

Salutare la toate mamicile si copilasii din 2001! Am si eu un baietel Andrei, nascut in 3 iulie 2001. Putem fi trecuti si noi in lista?

mamifeli si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Brigita, catinuta, angelinajoli, mamifeli, sunteti in lista!

catinuta, te rog sa imi spui si numele fetitei!



Eu am inscris-o pe Diana la scoala, pe 15 ian, anul asta am dus actele... la toamna gata, incepe scoala!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Pe 25 ianuarie l-am inscris si noi pe David la scoala.
Abia asteapta sa mearga. Sa fie intr-un ceas bun!


Sanatate maxima!

Mergi la inceput