Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spiridusa spune:

Buna, unul din baietii mei s-a nascut pe 1 septembrie 2001(Rares-Ionut) si am hotarat sa mearga din 2008 la scoala.

El este un copil istet, care prinde din zbor orice informatie dar totusi cred ca e mai bine sa mai copilareasca un an.Pasiunea lui este fotbalul, este fascinat de meciurile de fotbal, fotbalisti si tot ce tine de lumea fotbalului, probabil ca o sa-l inscriu la un club in acest domeniu.

Mihaela, mama a 2 baieti, Rares-Ionut(2001) si Sebastian-Stefan(2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

buna!
am citit si eu acum din urma ...ca nu prea apuc sa mai fac nimic in ultimul timp....
antoniei i-a iesit primul dinte la 1 am si 3 luni,mergeam in parc cu ea si ma intreba lumea ce varsta are pt ca avea fata de bebe...probabil ca o sa i si cada mai tarziu..
ati inceput gradinita?
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Spiridusa, bine ai venit!

Diana a mers la cresa la 1 an si 10 luni si acum suntem in al patrulea an de camin! mergem deocamdata aici si de la 1 oct. la camin la Brasov! suntem grupa pregatitoare!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLA78 spune:

Andrei este nascut pe 12 aprilie 2001 imi cer scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Chiar ma gandeam zilele acestea oare ce mai fac copiii din 2001... Tudor (n. 15 septembrie 2001) este in grupa pregatitoare si va merge anul viitor la scoala, la fix 7 ani! Nici nu ne-am pus problema sa mearga anul acesta, ar fi fost cel mai mic din clasa si nici nu-l vad acum stand in banca cate 50 de minute. Sunt sigura insa ca peste un an va bine. Si noi am trecut printr-o operatie de polipi (la 4 ani) iar acum este foarte preocupat de bicicleta, trotineta, role...si carti. Abia asteptem sa invete sa citeasca singur, ca ne-am saturat sa citim cu voce tare, zi de zi, atatea pagini de povesti, enciclopedii etc.
Va doresc toate cele bune si multa sanatate copiilor. Ioana si Tudor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

La multi ani Adita pentru Antim!





www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Laura a sarbatorit pe 26 septembrie 6 anisori.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Buna nu am mai trecut de mult pe aici. Si noi ne-am serbat anul asta (in 7 sept) cei 6 anisori. Si Andrei va merge doar la anul la scoala, acum e grupa pregatitoare. Pasiunea lui e fotbalul, asa ca anul acesta a avut un tort in forma de.... tricou de fotbalist. Bineanteles al clubului favorit. La multi ani ! tuturor celor serbati de curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Revin eu cu o intrebare. Cam cat cantaresc si ce inaltime au copilasii din 2001? Tudor are 23 de kg (cu greu obtinute!!!) si 123 cm. Este inalt si pare destul de slabut. Este adevarat, nu este un mancacios, la el mancarea este pe undeva pela coada activitatilor preferate... Cat au copiii vostri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

quote:
Originally posted by ioana

Revin eu cu o intrebare. Cam cat cantaresc si ce inaltime au copilasii din 2001? Tudor are 23 de kg (cu greu obtinute!!!) si 123 cm. Este inalt si pare destul de slabut. Este adevarat, nu este un mancacios, la el mancarea este pe undeva pela coada activitatilor preferate... Cat au copiii vostri?



Laura are tot 23 de kg si 128...deci foarte inalta pentru 6 ani cit a implinit saptamina trecuta. Laura sa stii ca maninca destul de bine deobicei insa are si zile cind abia se atinge de mancare, oricum eu nu imi fac problemedin asta.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput