Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by tonsis

buna!
fata mea antonia este nascuta pe 31 dec 2001!
adica ultima in calendar...
vrem si noi pe lista!!!
dana
va pup pe toate



esti pe lista!

ELLA78, andrei in cezi este nascut?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Laura va avea 6 ani doar pe 26/09/2007 dar aici asa incep copiii scoala. Se simte foarte bine ii place si ramine la program prelungit pina la ora 16:30. Astazi au primit si cartile...sa ne uitam daca a primit lectii...

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriel spune:

Ana-Maria
19.09.2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by gabriel

Ana-Maria
19.09.2001

Gabriel - tatic de 6 ani!




Gabriel, te cand nu ai mai trecut pe aici... de un car de vreme... ce face Ana-Maria? se apropie ziua ei! sunteti acum in lista!


Lilach, cum se simte Laura scolarita?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriel spune:

Am avut un job care m-a secat de timp liber fara legatura la internet, acum a revenit reincarcat si cu net acasa!
Ana-Maria este sanatoasa am trecut de o operatie de polipii, este o fetita cuminte si lucram toata familia la camera ei roz Barbi!
O sa revin cu poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

multumesc fetelor ca mi-ati trecut si mie printesa pe lista copiilor nascuti in 2001!
acum mai am o rugaminte la voi.....invatati-ma sa pun si poze in album..ca nu m-am descurcat...am reusit sa activez albumul...dar mai departe,...
va pup pe toate ...
eu in 2008 o dau la scoala pe antonia...
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Laura se simte excelent.
In prima zi,acum o saptamina a ramas doar pina la 12:30 insa de luni a ramas la program prelungit pina la ora 16:30 maninca acolo si isi face si lectiile.
Oricum cred ca sint eu mai emotionata decit ea...nu de alta dar a trecut ceva timp decind cei mari au fost in clasa I.
Va tin la curent cu ceea ce se intimpla.
Am o intrebare...Laura e singurul copil din 2001 care a inceput scoala? Am crezut ca in strainatate se incepe scoala tot la 6 ani.


"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Si noi incepem scoala in toamna asta, deci saptamana viitoare.

Am vrut mult sa il dam la o anumita invatatoare care are clasa I anul acesta si de aceea ne-am straduit sa ne pregatim dupa puterile noastre pentru acest momenent important din viata lui Adrian.

Avem emotii mari dar ma bazez pe capacitatea de adaptare a supereroului meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by gabriel

Am avut un job care m-a secat de timp liber fara legatura la internet, acum a revenit reincarcat si cu net acasa!
Ana-Maria este sanatoasa am trecut de o operatie de polipii, este o fetita cuminte si lucram toata familia la camera ei roz Barbi!
O sa revin cu poze.

Gabriel - tatic de 6 ani!




ma bucur ca Ana-Maria e bine!
am o intrebare: unde si la cine ati operat-o de polipi! in toamna asta trebuie sa ii fac si eu Dianei operatia asta si nu ma pot hotari unde, mi-e frica de anestezie... ce anestezie a facut?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Delia,
va urez succes in anul scolar. Cum de il da-ti la scoala doar la 6 ani? Stiam ca in Romania se incepe doar la 7 ani.
Toti 3 copiii mei au inceput inainte de 6 ani si n-am observat nici o problema.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput