Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Neata la toata lumea si bun venit ELLA78.Va invit la o ca sa fiti bune de munca .
Corina si a mea a fost incantata cand i-a cazut primul dintisor, si acuma a asteptat cu greu sa-i creasca "lopatarii" din fata, si toti o faceau babuta , o intrebau cine i-a mancat dintisorii, dar s-a obisnuit cu ideea si radea sa i se vada toti dintii.
Pacata ca e asa pustiu pe aici si nu prea mai scrie lumea, ori nu mai are timp ori sunt plecati in concediu.Eu va doresc o saptamana frumoasa si toate cele bune.
pt mamici si copii lor.

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLA78 spune:

buna Nikolle accept cu cea mai mare placere cafeaua din partea ta ai o fetita frumoasa foc sa-ti traiasca. imi cer scuze ca nu am trecut si ziua de nastere a lui andrei 12 04 2001.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata!Hai ca azi dau tot eu o , sa nu ziceti ca sunt zgarcita!
ELLA78 multumesc pentru"laude", nu zic ca nu e frumoasa,dar e asa de obraznica, nu sta locului deloc, parca e baiat si tot timpul am conflicte cu ea.Crede ca i se cuvine tot.Este si o fire nervoasa, dar asta e , trebuie sa fiu eu calma si sa vorbesc calm cu ea.Copiii in ziua de azi cu calculator, cu desene animate.Stam la casa si nu pot sa zic ca e toata ziua in casa, dar cand nu are ce face ma intreaba daca nu se poate uita la desene.Si e din fire o plimbareata, ar vrea sa mearga in vizite si prin oras tot timpul.
Va doresc o zi buna!!!!!! si

ALEXANDRA & Nikolle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Ce mai fac interesant copiii vostri? Baiatul meu are 5 ani si 8 luni si-n afara de povesti, desene, karate mai nou... nu-l vad interesat de cine stie ce. Nu-i bai, ca nu-l fortez nici cu literele, nici cu socotitul, desi le prinde repede, mi-a dovedit-o, dar cand il vad ca n-are tragere de inima... Cu ce sa -l prind, aveti vreo idee?

Povestea nasterii printului: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106096
Povestea nasterii lui praslea: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105746
Poze cu noi: http://s175.photobucket.com/albums/w157/GERMINA_album/

Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Sa traiti! Raportez ca am venit.

Mi s-a cam luat de viata la tara, ma mai venit la capitala, dar aici e mult prea cald, asa ca nu mai stiu unde mi-ar placea sa stau de fapt.

Acum ne pregatim de concediul in Turcia.

Lui Luca nu i se misca niciun dinte.

Scuzati ca sunt asa telegrafica, promit sa revin cu amanunte si cu poze, acum ma duc sa le fac de mancare. Va pup.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Dragi mamici!

As vrea sa va rog sa fiti alaturi de nepotelul meu Darius, atat cat puteti. Darius s-a nascut cu o malformatie la inima si operatie corectoare e destul de costisitoare (34 mii euro), motiv pentru care am deschis un subiect dedicat lui pe DC, mai ales ca un om cu suflet mare s-a oferit sa ii realizeze o www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">pagina personala.

Cu gandul la puiutii vostrii, acordati-i si lui Darius sansa la un viitor si o viata normala!
De ajutor ar fi si daca ati trimite link-ul site-ului sau la cat mai multi oameni care miscati de povestea sa, sa doreasca sa participe la schimbarea unei vieti.

Eu, Darius si mamica lui va multumim mult de tot!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Buna la toate mamicile si copiii din 2001.
Laura a inceput clasa I si ii place tare mult.
Sint inca copii nascuti in 2001 care au inceput scoala
sau vor incepe pe 15 septembrie?

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

buna!
fata mea antonia este nascuta pe 31 dec 2001!
adica ultima in calendar...
vrem si noi pe lista!!!
dana
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Si fetita mea va merge in 2008 la scoala. Ei i-au cazut deja 5 dintisori, cei noi cresc foarte repede, i-au mai iesit si niste masele, parul ii creste....are "activitate" intensa in sensul asta. Azi am dus-o la un curs de desen si pictura, abia astept sa vad cum s-a descurcat si daca ii place.
La 6 ani si 4 luni cat are, e foarte cochetica, (adica fudula..:-)) dar si se copilareste la greu.
Cateodata cand ma uit la ea, mi se pare asa de matura, iar al;teori, cand isi strange parul, si-i vad fata pufoasa, parca e tot un bebelus....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

salutare si de la noi!
noi suntem inca in transhmanta de la Alexandria la Brasov, unde ne mutam...
Dia va merge la grua pregatitoare in toamna asta si la anul la scoala, ea e nascuta in oct.2001.

mai sta cineva in Brasov?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput