Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata! Va invit la ca sa va mearga bine ziua de azi.Ma bucur ca la Piatra Neamt s-a mai racorit vremea si se poate supravietui.Alexandra mea nu conteaza ca e soare sau ploaie, important e sa mearga cu rolele la plimbare prin parc.Parintii mei stau la casa si are tot timpul libertatea de a se juca afara, dar e mult mai placut in oras la copilasi.va doresc o zi cat mai placuta!

Nikollede Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Nikolle, multzam de cafelutza. Eu abia astept sa putem iesi iar afara, cred ca de we asta il scot pe Luca. Barbatul meu vrea sa mergem pe la Valcea, sa vedem daca ne iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Miki, ma bucur ca Luca e bine, si din cate stiu eu , vara nu prea e pericolos la varicela, numai in anotimpurile reci.Bine ca i-a trecut si sa puteti iesi si voi pe undeva, ca trece vara si nu ne dam seama.
si multa sanatate!!

Nikollede Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata mamici!Va astept la fierbinte ca sa va mai inveseliti, ca totusi este vineri , incepe week-endul.

Nikollede Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

pentru MARA, multa sanatate fericire alaturi de familie si de cei dragi.O zi cat mai frumoasa si mai placuta!
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!

si pentru mamici opentru inceputul de saptamana.

Nikolle de Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata!
Pustiu de tot pe aici.Ce se intampla?Nu mai vrea lumea sa intre pe net?

Nikollede Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimihaescu spune:

Niko, eu intru.

Am scapat de varicela si ne pregatim de "relocare" la resedinta de vara la Slanic PH, sa vedem cat rezistam si acolo. Acolo nu avem probleme cu caldura ci cu plictiseala, nu avem computer

Dar se poate sta toata ziua afara, fotbal la greu, strand cu apa sarata, poate stam macar 2 saptamani. Mai greu la mine ca nu am net, hehe.
Pe 26 e si ziua celui mare, asa ca ne pregatim si de petrecere.

Va dorim o vara placuta si nu foarte calduroasa.
Revin in 2 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Salut Miki!
Chiar nu esti satula de calculator si de net?Lasa-l la o parte si te relaxeaza alaturi de familie si uita de grijile cotidiene.Poate e buna ruperea asta de cele obisnuite.Gandeste-te ca va fi frumos!
Era sa uit, sidin partea noastra!

LA MULTI ANI Andrei! chiar daca e cu 2 saptamani mai devreme
si sa creasca mare si destept

Nikolle de Alexandra

Sunt si voi fi prin preajma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLA78 spune:

Buna sunt noua in acest forum si vrem sa ne inscriem si noi, Andrei este nascut in aprilie 2001 pupici la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Salut, de cand n-am mai scris la subiect...
Lui Luca i-a cazut primul dinte. Mare bucurie pe el (nu stiu de ce), eu insa am fost foarte emotionata, el creste, noi imbatranim ...

Corina

Mergi la inceput