Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leokris spune:

buna seara mamici,am si eu un baiat nascut in 30 dec.2001,ieri am inceput scoala si santem foarte incantati,sper sa ne primiti si pe noi in clubul vostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leokris spune:

scuze am uitat sa ma prezintma numesc monica iar baietelul meu se numeste Leonard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

hello fetele

ionela roxana multumim pentru urari!

Zici de scoala japoneza, dar crezi ca cea romaneasca nu lasa de dorit?

leokrissa-ti traiasca baietelul si succes la scoala!

Si domnisoarei mele ii place tare mult la scoala, e incantata de invatatoare si sper sa ramana asa.A zis invatataorea ca se va axa mai mult pe stiinte exacte si asta ma bucura.

Dar inceputul e usor, sa vedem mai incolo daca o sa le mai placa sau nu.

Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Bine ai venit Monica!

Si Diana e clasa I-a si ii lace mult pana acum! sa speram ca asa va fi mereu!

http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz?vhost=good-times

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolle_t

Buna dimineata!!!!!!!!!!!
dau ce vreti voi ceai,, 3 in 14, dar veniti la discutii
Simi cum se impaca Alice cu scoala?Ii place?
Va pup


ALEXANDRA
& Nikollehttp://nicole-bijuterii-unicate.blogspot.com/



Nikolle, Alicei ii place la scoala, mai ales faptul ca are prietene multe. Asta-i partea cea mai placuta!
Cu lectiile, are zile bune cind e foarte dornica sa faca tot, repede si bine si alte zile, mai putin bune, cind negociem la singe, traaage de timp, n-are chef, se scarpina-n cap de douazeci de ori pina face o litera... si asa mai departe. Incerc si eu sa fiu calma, cu toate ca-i cam greu! Notele ii sint bune, noroc ca prinde repede-n clasa!
Acush-acush incepe tabla inmultirii, sa vedem atunci cum o scoatem la capat

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Salut fetelor!!!

Ma bucur ca le place la scoala.Asa face si a mea,acasa cand o pun sa scrie, se scarpina, face o litera, mai bea apa, isi mai aduce aminte de ceva, iar mai scrie doua litere sau cifre.Dar asta e , trebuie sa ai rabdare, ca daca nu e vai de capul lor.

Vinerea ma intreaba daca nu are vacanta sa doarma mai mult.Nici nu a inceput bine scoala ca ea vrea vacanta.Sunt curioasa ce calificative o sa-i puna in carnet.

Va pup!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolle_t

Salut fetelor!!!

Ma bucur ca le place la scoala.Asa face si a mea,acasa cand o pun sa scrie, se scarpina, face o litera, mai bea apa, isi mai aduce aminte de ceva, iar mai scrie doua litere sau cifre.Dar asta e , trebuie sa ai rabdare, ca daca nu e vai de capul lor.

Vinerea ma intreaba daca nu are vacanta sa doarma mai mult.Nici nu a inceput bine scoala ca ea vrea vacanta.Sunt curioasa ce calificative o sa-i puna in carnet.

Va pup!!!!!!!!


ALEXANDRA
& Nikollehttp://nicole-bijuterii-unicate.blogspot.com/


exact asa face si Diana!
vineri le-a dat carnete... acum sa vedem!

http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz?vhost=good-times

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Salut si
Da si la a mea i-a dat carnet, dar ce i-a pus vreo nota? NU. Sa vedem de-acuma.Sunt unele lucruri care nu le pricepe la scoala si trebuie sa fac eu cu ea.Poate cand vin eu de la servici e obosita, ca o iau al intrebari si nu e atenta.Nu prea e atenta la cuvintele unde are sunetul "a", "e", si tot ii explic.La matematica cu descompunerea.Ma bucur ca scriefrumos si ingrijit.

Dar iti ia o gramada de timp

Voi cum ve descurcati cu copilasii?

Cica la astia mici le spune ca sunt studenti in primul an la litere

Va astept cu vesti, sa ne confruntam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Revin si eu cu una bucata Paul, scolar de clasa a II-a. Recunosc ca n-am citit nimic de cateva capitole incoace dar o sa prind din zbor cum sta treaba pe aici.

Multi pupici

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Silvana, bine ai venit.

Sa-ti traiasca "una bucata Paul" si sa fiti sanatosi.

Cum merge scoala, oricum e total diferita fata de a noastra.Asteptam sa ne povestesti.

Pacat ca pe aici nu prea mai vrea nimeni sa intre, dar o sa facem atmosfera

mamicile si copilasii

Mergi la inceput