Copii din 2001 (6)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Luna1, cred ca la noi invatamantul o sa fie asa si peste 50 de ani, si tot ce este in tara asta.Imbunatatiri nu vad.Ii uram si noi succes la scoala lui Cosmin.Ma bucur ca a intrat in vacanta si o mai als un pic, pe urma incep sa-i mai dau teme sa faca, sa nu uite.
O saptamana buna va doresc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by danig

salut cuscra! ce mai faceti? socotiti... cititi...ne e dor de voi!ne-am inscris la scoala 2, noi si multi din grupa sper sa fie bine.adauga-l si pe rares la puiutii de 2001



salutare cuscra draga... ma bucur ca sunteti bine, eu am inscris-o pe Diana la scoala 25 din Brasov, sper sa fie bine, aici sunt 3-4 clase de-a intaia, sper sa fie cel putin cu 10 din colegii ei de la gradi in clasa, sa vedem la toamna...
ea e la gradi acum, desi serbarea au avut-o pe 12 iunie, si e tare suparata ca de la ea din grupa nu mai vine nimeni si sunt asa de putini di toata gradi care mai vin...dar nu am cu cine sa o las!

Poze de la sebarea de sfarsit de gradinita!
[URL=http://good-times.webshots.com/photo/2614562210103554724LIVmxJ][/URL]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danig spune:

in aceeasi situatie suntem si noi, mai mergem la gradi pana la 01 august,dp care se inchide pt curatenie.cand veniti la alexandria?va pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

14 noiembrie 2001-ANDREEA-IOANA





poze k Andreea

crisanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Hello mamici, scuze de deranj , cine are timp si disponibilitate sa ni se alature intr-o campanie umanitara, va rog sa cititi aici

o zi buna si numai bucurii va doresc !


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

mai avem putin si incepem un nou an scolar !

danielac poate ai timpsi o treci si pe a mea fata !



ANDREEA-IOANA 14 -11-2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Buna fetelor! Ne inscrieti si pe noi pe lista voastra?
Alice- nascuta pe 22 aprilie 2001. E un Taurash in toata regula.
A inceput clasa a doua pe 2 august!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Bine ai venit simi.Sa-ti traiasca fetita.Si sper sa fim mai active la subiectul asta si sa ne mai impartasim impresiile despre copii, viata de zi cu zi.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Buna dimineata!!!!!!!!!!!
dau ce vreti voi ceai,, 3 in 14, dar veniti la discutii
Simi cum se impaca Alice cu scoala?Ii place?
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

fetelor cu bobocei, care maine vor pasii cu pasi mititei si emotionati spre portile scolilor, va doresc un an nou scolar plin de satisfactii, fara prea multe batai de cap!!!

n-am mai scris de mult pe-aici(cat si nici in alta parte de-altfel, din motive personale), dar am mai citit asa din doi in unu.
cucuiata mea este scolarita de jumatate de an; ei ii place la scoala, ii tare incantata, dar sistemul de invatamant lasa de dorit; eu chiar sunt f. scarbita de scoala japoneza

Mergi la inceput