Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

fetele daca nu mai ajung sa intru astazi, va pup pe toate, sa aveti grija de voi si de bebei si o sa imi lipsiti fff mult!!!...........
sper sa ne auzim cu bine toate!! eu ma voi intoarce pe 5-6 iulie, dar in 7 iulie am o nunta, asa ca nu stium cum voi avea timp!! oricum voi intra sa va salut si sa va spun ca suntem bine!!
sa nu ma uitati!!
va pup dragele mele!!!

de la mine si Yasmina!!!!


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik






Calatorie placuta !!!!! si vacanta frumoasa !!!!

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

bb, gianina VACANTA PLACUTA!!!

shericut va pupa, a trecut cu bine peste cerclaj, acum e acasa cu Alesia legata cu fundita!



PUSSI 15+ CONSTANTIN & ANA

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

vacanta placuta fetelor!
eu mai am inca cateva saptamani de coacere in Bucuresti..apoi Braila, unde nu cred sa fie mai bine...
GROAZNIC!!! asa vara eu nu am mai simtit de mult!!!!!!!!

20+ piticul Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!
Distractie placuta atat voua, cat si bebeilor

Eu plec de abia pe 6 iulie, dar voi intra in concediu de pe 2 iulie (adica peste o saptamana )

Stefania,pai ce surpriza placuta sa mai astepti?!? nu este la tine in burtica?????

Astazi eu nu am mai plecat la tara, ci doar sotul.Diseara ii aduce pe mamaia si copil acasa (daca reuseste, ca Sebastian este disperat sa stea acolo- toata ziua este afara...).
Am fost sa imi cumpar ceva de mancare sis-a lipit de mana si o cutie de vopsea fara amoniac. Am mai folosit Henna o data, acum vreo luna, dar nu mi-am pus cat trebuie (pfuu, ce urat miroase...) si a fost frectie la picior de lemn. Acum mi-am facut curaj, mai ales ca este fara aminiac, si nu miroase aproape deloc (am dat si drumul la ventilatorul din baie).
Sper sa imi acopere firele albe, ca sunt argintii- de o stralucire orbitoare

Va pup si va doresc o zi placuta!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

anacami si eu am la fel ca tine de pe 2 concediu si pe 6 plecam la mare....dar ....la noi in Romania...la Mamaia...o sapt.

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Buna fetele,

cum va descurcati cu caldura, ca eu tare rau. De fapt cred ca presiunea atmosferica e de vina. Ma doare spatele jos intr-o parte, asta noapte m-a durut si burta, de dimineata mi-am luat tensiunea si aveam 8 cu 5. Acum mi-am mai revenit dar spatele tot ma doare. Mi-am luat de la farmacie Magne B dar nu stiu daca sa iau fara sa il intreb de doctor, si nici nu-mi vine sa-i dau telefon duminica. Voi ati luat pana acum ? Stiu ca magnesiu e bun impotriva contractiilor. Dar Utrogestan daca iau, poate sa fie rau ?

Sunt si cam nedormita si din cauza asta sunt si foarte stresata. Spune-ti si mie ce pot sa iau pentru burta si spate in afara de no-spa, ca de asta iau deja.

18s + Sophia 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

BB YASMY VACANTA PLACUTA!
distrezate, si ai grija de yasminica
noi mai avem un pic cam pe la sfarsitul lui iulie vanim in Romania

STEFANIA+14Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
E usor sa cazi, dar e asa de greu sa te ridici!


foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Dany, si noi tot la Mamaia! de pe 6-13 iulie .
Poate ne "ciocnim" pe acolo.Ai o burtica intr-adevar mica; dar nici nu are vreun pic de grasime, ca a mea (un colacel de toata frumusetea!!); esti manechin!!!
Mihuta,nu stiu ce sa iti spun,daca este bine sau nu; stiu ca MagneB6 se poate lua chiar si in primele saptamani de sarcina.Este mai bine poate sa intrebi doctorul.

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xelanoimis spune:

Buna tuturor,
desi urmaresc forumul de ceva vreme nu am apucat sa va scriu pana acum.
Eu intru mai ales in weekend si nu prea prididesc sa citesc paginile din spate.

Va rog sa ma treceti si pe mine in listuta cu:
DN 19.08.1977
UM 08.03.2007
DPN 13.12.2007

Va doresc numai bine si sper sa reusesc sa trec mai des pe aici :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Anacami, am sunat la doctor si am vorbit cu asistenta lui, care mi-a spus sa iau no-spa in continoare si sa stau la orizontala, ca magne B6 e mult mai slab.

Ma simt parca mai bine, exceptand spatele care continua sa ma doara.

18s + Sophia 80%

Mergi la inceput