Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna dimineata!
se pare ca ieri nu am avut nici o surpriza..nik de nik... si eu care asteptam... atunci in cazul asta cred ca o fi fost simtome...cred ca bb era bucuros ca ma'sa era mai activa decat de obicei si i-a transmis starea " ma plimba si pe mine ..."
azi am luat-o de la capat somnororosa si speram sa avem o zi placut precum va urez si voua!

STEFANIA+14Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
E usor sa cazi, dar e asa de greu sa te ridici!


foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Neatza burtici harnice care v-ati trezit asa devreme!

Avand in vedere ca nu putem folosi orice creme de corp vrem...am si eu o intrebare...pentru plaja oare ar fi mai bine sa ne luam crema de plaja pt copii???



17+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Jasmine adevarul e ca , da aveam menstruatia f neregulata , deci poate de aceea avem acelsi nr de sapt!Eu stiu sigur ca am acest nr de sapt de la dr care mi-a facut eco 3D....

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata!!

erika
, bine ca ai ajuns cu bine!! m-ai incurajat si pe mine pt maine dimi!! si eu am citit la fel: cel mai bine e de mers cu avionul intre 18-28 de sapt!! distractie placuta!!
dany, incearca sa nu te mai stresezi din nimik...crezi ca parintii nostri au folosit creme speciale de corp?? ti-am mai raspuns si data trecuta: foloseste creme de copii, si de corp si de plaja, daca vrei si somponul, dus gelul. iar in legatura cu varsta sarcinii (iti raspund din nou, ca nu ai observat cand am mai scris, cred!!), doctorii calculeaza de la UM indiferent ed cate zile avea CM al tau. si eu l-am avut fff neregulat , chiar si de 37, 40 de zile si cu toate astea tot la calculat de al UM si de 28 de zile!


va pupic pe toate!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

BB....ba da am vazut ce ai scris!OK stiu ca , calculeaza de la UM. In fine oricum eu vorbeam de subiectul asta asa de curiozitate (ca eu si jasmine desi avem acelas nr de sapt nu avem acelasi UM ).... fara sa vreau sa ma contrazic cu nimeni...eventual cu dr....atat!
Fetelor va pun si eu 2 poze pe mailul comun....sa vedeti ce burta "mica" am....mai e cineva cu burtica asa mica?!

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dany, nu vad pozele....nu sunt???

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

acushica

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele daca nu mai ajung sa intru astazi, va pup pe toate, sa aveti grija de voi si de bebei si o sa imi lipsiti fff mult!!!...........
sper sa ne auzim cu bine toate!! eu ma voi intoarce pe 5-6 iulie, dar in 7 iulie am o nunta, asa ca nu stium cum voi avea timp!! oricum voi intra sa va salut si sa va spun ca suntem bine!!
sa nu ma uitati!!
va pup dragele mele!!!

de la mine si Yasmina!!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 20+ Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

BB....VACANTA placuta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna mamici!

Maine dimineta plecam la mare ..am o groaza de treaba astazi..nu am impachetat inca nimic...
Vacanta placuta fetelor care mai pleaca in concediu:BB, Ancacami, Gaby.
AlfaAnca ti-am ramas datoare ..Multumesc!

Va pup dulce pe toate!

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput