Mamici de iulie-august 2007 (67)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:



Ce vad? Nu pot sa cred!

Anto

Bun venit Soniei pe lume sa fie fericita si papacioasa si cuminte. (nu foarte totusi)

Eu am cam disparut caci nu prea sunt in cea mai buna perioada din viata mea. Va pup totusi si va citesc.

Ile te pregatesti?

Luna 32 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Dana si eu sunt leoaica si sper sa nu fiu superprotectoare si sacaitoare. Oricum, eu sunt de conceptia ca unui copil trebuie sa-i dai sansa sa fie putin independent fata de parinti, ca nu vreau sa fac un ginerel nefericit Sper racusoara mea sa ma iubeasca mult pt ca si eu i-am pregatit muuulta dragoste numai pt ea

Lary adreasa mailului comun a fost scrisa cu o pagina in urma. Dar pt tine o mai scriu eu o data iulaug2007@yahoo.com Parola ti-o trimit pe PM.

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 37+
AMR 10 zile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Am trimis si eu nr de telefon pe mail-ul comun. Dar in Inbox. Cum fac sa-l trec acolo unde trebuie?

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Luna, ei, unele zile sunt mai altfel. Sper insa ca nimic grav nu e in viata ta care sa te tulbure prea tare. Lasa...iese el si soarele. Si cand va avea un zambet mareeee o sa vezi ca uiti tot ce e greu. Uite, o de la mine. Hai, fruntea sus, ca ne obisnuisem pe aici sa ne ridici moralul!

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Lorinaaaaa-mercik muuuultttttt

Samurai-lady 34 weeks si Kenta 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

POZE BB ECO 4D




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Luna sper ca nu e nimic grav!

MADA 30+, cu Emily

Noi doi+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amameda spune:

Ilenutza, 15 zile concediu pt tatic la nasterea unui copil? Eu credeam ca doar vreo 3 max. 5. Daca afli ceva spune-mi si mie ca sa-mi fac sotul fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Da, sunt 15 zile de concediu pt tatici: 5 zile+ 10 daca aduce un certificat de la medicul de familie ca a facut un curs de puericultura. Si al meu era f incantat de idee, dar acum abia a inceput un nou servici, si nu cred ca are cum sa isi ia zilele astea pt ca o luna e perioada de proba, si nu cred ca dupa ce ii face acte o sa ii dea liber din prima luna.

Denisa Maria
Mai sunt 5 saptamani!!!

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Anto, felicitari ptr bebelina !! Refacere rapida si bebelina papacioasa !! .

32+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Desteapta mea de medica de familie nu stie ce e aia puericultura si ea nu imi elibereaza nici un fel de adeverinta. Aveti idee de unde pot obtine o adeverinta de puericultura sau tre sa imi schimb med de familie?

32+

Christian

Mergi la inceput