Mamici de ianuarie-februarie 2008 (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Tina,

Subscriu la ce-a spus Simo, compotul este excelent (numai sa nu exagerezi si sa te muti in baie ).

Incearca si de prune sau mere+pere.

O adevarata delicatesa!


Roxana 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Gina, scumpa, imbratisam fetele bolnavioare si ne rugam la Doamne Doamne sa va faceti bine repede. Te asteptam cu vesti bune si despre puiuta mica si despre tine. fetele.

Pussi, nu am valorile pe saptamani dar iti pot spune ca la mine, in saptamana 14 masuratoarea a fost de 1.1 si doctorul a zis ca este ok. Banuiesc ca 1.4 pt 9 saptamani este deja fff mare . Multa sanatate prietenei tale si sfatuieste-o sa mai mearga la un medic. Poate s-a gresit masuratoarea....uite cate se pot intampla din greseala...

Angi, ce rasfatata esti.... Acum doua zile afli ca ai flacau, acum il si simti topaind in burtica... Felicitari, scumpa!

Marina, m-ai omorat cu pateurile... Pe unde stai, ca ma gandeam sa-ti fac o vizita total dezinteresata

Alina 14+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Gugu, bine ai revenit!


Felicia, 5+

http://bd.lilypie.com/IQ5Bp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Guguuuuuuuu, ce faci tu??? Haide, scoate nasucul de dupa canapea su spune-ne ca sunteti bine si tu si bebe.

Alina 14+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Gugu, bine ai revenit!


Felicia, 5+

http://bd.lilypie.com/IQ5Bp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Meeey, Gugule Ai lipsit asa mult si ne-ai pus pe jar si cand apari stai dupa canapea? Acu' sa vii sa ne povestesti ce s-a intamplat de ai stat in spital. Ma bucur ca sunteti bine!

12+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

Buna zuzicilor.
DIn pacate am fost la un pas de a va parasi. Acum doua saptamani am inceput sa pierd mult sange si a fost cat pe ce sa pierd sarcina. Am ajuns pe ultima suta de metri la spital si pana marti am stat internata cu o iminenta severa de avort. datorita formarii unui hematom placenta s-a desprins de uter. sub tratament lucrurile s-au mai remediat. Multumrsc lui DD ca Gugu mic este bine si a continuat sa se dezvolte nefiind afectat de cele intamplate. de acum incolo tot ce am de facut e sa stau la orizontala, ma ridic doar ca sa marg la baie. cam nasol dar nu am ce face. Drept urmare e posibil ca urmatoarele luni sa stau sub arest la domiciliu.
FELICIA felicitari pt sarcina mult asteptata. Cand ai timp intra pe mess ca vreau sa vb ceva important cu tine.
Pup la toata lumea.

iunie 2006
GUGU 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia20 spune:

Gugu, bine ca ai reusit sa scapi cu bine. Restul trec toate. Ce nu facem noi pentru ingerasul nostru?


Gugu, am intrat dar imi apare ca esti offline!


Felicia, 5+

http://bd.lilypie.com/IQ5Bp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Bune zuzici!
Gugu ma bucur ca sunteti bine acum! Sa ai grija si sa asculti de dr.
Angelique ce frumos ca ti-ai simtit baietzelul!
Gina bine ca se simte mai bine fetitza! Acum tu odihneste-te ca sa recuperezi noaptea pierduta.

Maine merg si eu la dr si sper sa primesc vesti bune! As vrea sa-mi faca si o eco sa vedem dc mai am hematomul, dar sa vedem dc vrea dr...

toate zuzele!

A venit Bebica!!!

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Gugu, nu te cunosc dar imi imaginez prin ce spaima ai trecut si ma bucur ca totul a trecut! Iti doresc ca pe viitor sa nu mai ai probleme si sa decurga totul normal! Sarcina usoara si sa ajungeti cu bine la termen!



poze Luca

Mergi la inceput