*Mamici de IASI (2)*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Simo ne facem club!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Alina are vre-un efect plasturele ala? Cum te simti? Azi in sfarsit e respirabil aerul...nu mai simt cum curge apa pe mine!!!

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Simo, nimic deosebit! Ma mai doare burta exact ca atunci cand te astepti sa-ti vina menstruatia, dar asta era si inainte de a mi-l pune!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Fetelor sunt membru junior!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Mai ce m-ai speriat ca nasti! Cand am vazut atata rosu si flori!

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Simo le i-au pe rand! Intai stelute, apoi bebe!

Noapte buna! O duminica placuta!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Buna dimineata doamnelor!
Va vine sa credeti ca la ora asta eu mi-am baut cafeaua si am si mincat ceva? In loc sa ma bucur de somn ca dupa ce vine andrei nu mai apuc eu leneveala.
Ieri am fost o inconstienta, am mucit de parca nu eram insarcinata si eu am o burta de se mira lumea ca inca n-am nascut.
Am sters geamurile la balcon si doua camere, am facut placinte, am facut curat in baie( frecat tot), am spalat vase cit cuprinde ,am fost de doua ori la magazin si in plus am alergat dupa vlad prin casa caci ii place sa se joace cu apa si mai si scapa si uda tot.
Deci era normal ca aseara sa-mi fie rau, dar rau tare de am luat 2 no-spa odata si tare mi-a fost frica sa nu nasc.
Sotul a spus ca daca nu stau linistita ma bate.
Binenteles ca si eu intru clubul vostru al chimistelor.
Astazi va doresc odihana placuta, (sa nu faceti ca mine caci am tras o sperietura...), plimbari linistite caci e mai racoare cred dupa ploaie celor care pleca sa se relaxeze in aer liber si pentru noi care avem burticile cam mari si nu ne mai incumetam.
V-am pupat.

Monica34+ (Andrei) si Vlad 4 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

'neata ! ce ma bucur am si eu ceva in comun cu voi sunt si eu chimista ma primiti in club?

STEFANIA+14Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
E usor sa cazi, dar e asa de greu sa te ridici!


foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Buna dimineata! Da! Eu m-am trezit abia acum. Sunt o puturoasa, asta e

Nonna, da stiu ca ieri n-ai fost cuminte. Of! Ai totusi grija.
Alina, felicitari petru etapa depasita. O sa vezi acum ca esti "junior" e...o mare chestie! Glumesc. La mai multe mesaje pe DC!!! Si eu ca si Simo, crezusem ca nasti, gata. Ma gandeam ca o fi plasturele ala " de vina"

Si eu???Eu ce ma fac printre atatea chimiste? Sper sa nu ma "bagati" in discutii despre "codoi" si altele, ca eu nu am mai facut chimie din clasa a X-a. (da nu-i bai, am doi chimisti in familie, asa ca...o sa fac meditatii)

Oana 35+ Victor-Constantin si Stefan-Vladimir 4ani+





"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Fetele eu am fost la concert la Holograf aseara si a fost frumos dar red ca am racit putin asa ca azi stau cuminte in casa.Va pup.Alynta ,ceva noutati?

teo

Mergi la inceput