*Mamici de IASI (2)*

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Fetelor, eu imi i-au ramas bun de la voi, dar nu pentru mult timp! Revin pe forum mamica! Sper din suflet sa nu raman "marcata" de o experienta nu prea placuta! Abia astept sa va rescriu! Tineti-mi pumnii!
Mexxa, multumesc mult!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns siminoc spune:

Buna mamicutze de pe meleaguri iesene!

quote:
Originally posted by Simo78



Sa va intreb si eu...pentru alocatie trebuie sa am un cont deschis sau e ca la toti copiii cu carnetelul acela? Pentru ca vreau sa ma duc la o banca sa dechid un cont pentru indemnizatie...trebuie la o ANUMITA banca sau pot sa o aleg eu? Si daca pentru alocatie trebuie cont, poate fi acelasi cu cel pentru indemnizatie?

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies



Simo, parerea mea: faci o lista cu intrebari, te infingi la Primarie si afli raspunsuri. Avand in vedere ce greoi lucreaza institutiile publice, in general vorbind, e mai bine sa stii ce banca agreaza ei (au contract, etc.)! Loc de surprize ramane oricum!

Simona+38 mamica de Miruna

A M R 14 ZILE (teoretic!)

poze cu burtica si fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Alina Dumnezeu sa va ajute pe tine si pe puiul tau sa fie totul bine si intalnirea cat mai placuta....Asteptam sa vii cu poze si povesti frumoase (iar partea mai putin placuta sa o povestesti dupa ce nasc eu, da?)

Simona 34+ Matei Hisham

Crash test dummies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns siminoc spune:

quote:
Originally posted by alynta27

Fetelor, eu imi i-au ramas bun de la voi, dar nu pentru mult timp! Revin pe forum mamica! Sper din suflet sa nu raman "marcata" de o experienta nu prea placuta! Abia astept sa va rescriu! Tineti-mi pumnii!
Mexxa, multumesc mult!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele




Alina, toate cele bune! Sa auzim numai de bine!
Nastere usoara, refacere grabnica, lapte'n tate, bebe sanatos si mancacios si sa veniti acasa cat mai curand posibil!
Asteptam vesti de la tine!



Simona+38 mamica de Miruna

A M R 14 ZILE (teoretic!)

poze cu burtica si fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns siminoc spune:

somn dulce! pe maine!

Simona+38 mamica de Miruna

A M R 14 ZILE (teoretic!)

poze cu burtica si fara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Buna dimineata!
Azi e o zi importanta pt. noi, prima noastra fata naste.(sper sa nu se supere fetele deja mamici dar voiam sa spun ca pe ele nu le-am ,,mosit")
Alina, nastere usoara, bebe sanatos,istet, frumos, cuminte , norocos, mincacos si cum mai vrei tu. Iar tu sa devii azi cel mai fericit om de pe pamint.(is emotinata de parca as naste eu).
Pupici multi la toate fetele ca acus acus vom fi si noi in situatia Alinei.

Monica34+(Andrei) si Vlad4+

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Alina,nastere usoara si un bebe sanatos! Te asteptam cat mai curand la noi cu vesti bune.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Alyna... sunt puse la munca pentru tine...asteptam vesti bune!!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare mamicilor!Alynta27 e internata dela 8am.Acum are contractii din 30 in 30 minute.Speram sa fie aman2 sanatosi si sa trecem cu bine acest examen al vietii.Cred ca la noapte vom fi parinti cu acte in regula.Numai bine!

Alina-Mirela 40+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Taticule,sa ai grija de Alynta si de bebe si sa revii cu noutati.Multa bafta la toti trei.

teo

Mergi la inceput