Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna si eu am vazut emisiunea de aseara,chiar nu vreau sa le ratez pe nici una,vreau sa vad cat de nesinti-ti pot fii uni.
Eu nu concep asa ceva,cum domne te duci la coafor si la cozmetica ,cand in casa ta priprie este cel mai mare JEG posibil si pe deasupra in debaraua aia avea si viermi pe jos de la niste cartofi uita-ti de cand hau si bargau.Ce se mai zic de gresia care o avea prin toata casa,era ceva de nedescris de mizerablia.Si nu mai vorbim de parul cainelui,care era numai smocuri mari peste tot,cred ca si in aveau par de caine .Acum pe bune,Doamneeeeeeeeeee ,dar ce era in bucatarie ,ce era in cuptor de i-a venit tipei sa la greu ,deabea si-a revenit.
Ce m-a mirat fffff tare a fost nesimtirea si scuzele " CUCOANEI ",daca poate fii munita asa.La ce casa aveau si cum era de moderna ,sa nu stii tu sa o intretii???
Eu sunt sigura ,ca tot asa va ramane si va deveni ,o mare cocinaaaaa de .

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

AAAAAAAAAAAAAAAA si inca o chestie,cand i-a zis Dna.Doctor " CUCONITEI "ca are tot felul de bacili, de streptococi,de microbi s.a.m.d.Auzi-ti lumeeeeeeeeeeeeeeeee :" Da ce ei nu au voie sa traiasca,ca sunt si ele niste organisme care au dreptul la viata. ".Beyyy si tot ii explica doctora ce si cum si ea o tinea sus si tare ca are imunitatea fff buna si ca nu ea asemenea microbi.Vb.aceea : PROSTUL NU E PROST DESTUL ,PANA NU E SI FUDUL! ! !

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Eu tot nu pot sa cred ca a fost real,nu se poate sa traiesti in asemenea mizerie si sa te mai dai si rotunda ce doamna esti tu!Proverbul ala:"la fata papusa si la k.u.r matusa"este perfect valabil pentru ei!
Ea nu facea ca era bolnava domne,el nu facea ca e treaba femeii casa,a lui era curtea,care oricum arata mizerabil!
Ce de imputiti pe lumea asta!
Si te si inscrii la o emisiune televizata,sa vada toti ce "doamna"esti tu!
Incredibil!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Si cand i-a spus d-na doctor "va place ce-i aici" ea zice "si daca nu-mi place ce sa fac". Doamneeeeeeeeee . Nici jumatate de emisiune nu am vazut si-am iesit afara la aer . Nu pot sa ma uit la asa ceva .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Io nu pot sa inteleg cum au unii atata jeg in casa...cred totusi ca nu e adevarat...dezordine poate fi dar atata jeg...nu pot sa cred...bine ca timp de coafor a avut tipa

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Cei jegosi sunt nesimtiti dar cum ii consideram pe cei maniaci de curatenie?Bolnavi?



da...bolnavi, potrivit unor cercetari facute pe aici si potrivit unor constatari personale.De fapt rezultatul a fost ca maniacii curateniei ar cam avea probleme cu capul in sensul ca sunt nemultumiti, ceva ii supara in viata lor, dar nu recunosc.In primul rand nu-si recunosc lor!Ce noroc ca am reusit sa ma tratez singura....si mai ales la timp!
Ellej...si celelalte fete care au comentat "sotul e oglinda femeii"!Sa stiti ca e adevarata chestia, dar eu va spun din pct meu de vedere.Se vede cu ochiul liber cand obiectele de imbracaminte nu potrivesc!Sau?Si sotul meu avea garderoba(ca doar nu l-am luat in c....gol), dar cand il vedeam ca-si ia blugi de culoare deschisa si camasa cu carouri albastru-gri faceam o fatza de se-ntorcea bietul stanga-mprejur si intreba din camera ce sa-si ia.Ii ziceam sa lase pe el ce-i place mai mult, dar partea opusa sa fie contrast.Obiectele de imbracaminte erau frumoase fiecare, dar puse una langa alta...ma rog, chestie de gust!Nu sunt creator de moda, dar nici nu mi-e rusine.
Si sotul meu a fost muuult timp singur, dar pe langa "alea" de la TV e un maniac al curateniei...avem doar o problema cu reclamele scrise care se aduna stiva...uf-uf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Si inca ceva , o intreaba d-na doctor daca se simte bine , daca ii este bine asa cu jegul ala , si ea n-avea nici un stres , foarte hotarata a spus ca da . . Da` bine ca-i cocheta femeia.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna fetele,ati vaqzut emisiunea de aseara,eu nu am reusit sa o vad pana la sfarsit,dar ce m-a uimit erau mucurile ,eau peste tot in casa,peste tot,nu stiu cum s-a terminat.Daca ati vazut ,spune-ti si mie.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

cum sa se termine, mai?? Normal ca i-au facut omului curatenie in casa, au strans gunoiul in saci...si i-au trasat sarcini. Hai ca doar nu e cine stie ce actiune cu suspans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Si mie mi se pare ca e facatura emisiunea..oare chiar asa sa fie..? nu cred.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput