Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilupep spune:

........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Tipul de aseara era mai de inteles ca locuia singur, dar nu stiu cum putea locui in mizeria aia. Ca barbat putea sa isi arunce si el la gunoi resturile dupa ce manca nu sa le lase pe unde apuca. Baia era infecta,bucataria la fel. Nici prietena lui nu se omora dupa curatenie sau sa faca curatenie. Oare cum va fi in casa lor cand vor locui impreuna?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Poate sa fie o "facatura", dar mizerie cum au prezentat la tv exista si eu am vazut cu ochisorii mei, din pacate.
Veneam de la mare si ne-am oprit la niste cunostinte din Bucuresti. El si ea lucrau la o firma mare, bani gramada pe ei, chiar cand am ajuns la ei se intorceau de la Metro...pe atunci Metro nu era in Timisoara. Ne-au povestit cu mandrie cati bani au lasat acolo. In fine...intram in casa...cosmar, nu alta. Un caine (mare) si o pisica ce faceau kka si pishu pe unde apucau...fotoliile nu mai aveau arcuri si erau pline de par, baia cu gandaci care se urcau pe tine...(nu aveau lumina acolo), bucataria...pe jos ziare pline de pishu, un aragaz negru si un stat gros de jeg, cred ca de cand era cumparat nu mai fusese spalat...ne-au intrebat daca vrem niste oua , noi nu evident, un miros pestilential...DAR erau imbracati la patru ace si parfumati pana in gat.
Asa ca se poate.

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Doamne , nu-mi vine sa cred ca unii pot avea asa o casa .

Eu nu ma mai uit la emisiunea asta , mi-a ajuns cat am vazut , 2 editii , deja e prea mult . Mi se face rau cand ma uit , asa ca prefer sa ma plimb pe faleza.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3liza3lita spune:

dc credeti voi k aceasta emisiune este regizata?!kum se poate asa cv ?ganditi-va acei gandaci,panze de paianjeni.mizerie inkleiata,molii,,,etc chiar kredeti k sunt regizate ?mai ganditi-va ,intr-adevar adevarul doare de cele mai multe ori iar akolo unde se poate trai in mizerie nu exista nici rusine asa k nu va mai mirati kind acesti oameni mizerabili cheama emisiunea sa le fak kuratenie in kasa ,iar k sa fie filmati nu este o rusine pt ei ,priviti realitatea exact asa kum este ea k toate k pare imposibil asa cv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

emisiunea asta mai exista, ca subiectul a fost ingropa de mai bine de 3 ani? KKKK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

3liza3lita,te rog frumos,nu mai scrie cu "K"ca nu se prea intelege nimic.
Multumesc

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania

www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

3liza3lita,te rog frumos,nu mai scrie cu "K"ca nu se prea intelege nimic.
Multumesc

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania

www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea


hai mey ca acum sar citeva forumiste -din aceasi categorie,care-tzi pigulesc fraza si te scot agramata,spunind ca de fapt ele folosesc prescurtari!
Stai sa vezi!

Iar incepetzi si editatzi measjele de acum "100 de ani"?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Valentina si Dana, voi n-ati priceput nimiK. caci fata 3liza3lita e noo pe forum.
Bine ai venit, Eliza !
Da' scrie, puiule cu C si nu cu K ka pe noi ne apuka ametelile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mik

Valentina si Dana, voi n-ati priceput nimiK.


Mik.


Rizi tu ,rizi,Harap alb!Da' las ca apare restul trupei!
Oare o fi predestinat nickului cu lisasa scrie asa?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput