Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

uite mailul meu, sa aflu si eu cum e cu fomeile astea si care or fi rostul lor pe pamant

elle_ellej@yahoo.com


Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Draga mea Ellej cred ca e o eroare la mail-ul tau ca nu mi-l trimite;am mai primit si de la alte fete de pe forum rigamintea de a-l trimite si nu au fost probleme;vezi daca n-ai uitat ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

poate am gresit ceva? uite, il scriu iar: elle_ellej@yahoo.com

asta e, sigur. merci mult

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns may spune:

quote:
Originally posted by belutza

quote:
Originally posted by wonderful

cred ca e facatura pt. ca oricat de jegos ai fi iti dai seama de asta si nu prea vrei sa te stie toti

Mai ales prietenii...

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."




daca accepta unii sa apara (contra cost, se pare) la Tradati in dragoste sau in emisiunea cealalta cu inshelatul - de ce sa ne miram ca altii accepta sa-si arate jegul din casa, posibil tot contra cost ?!

probabil, cel mai important pt ei e sa apara la TV si sa cistige niste bani din asta; oricum, mie unele dialoguri intre potagonisti mi se par fortate, ca sa nu zic regizate (ca si la Viceversa sau la celelalte emisiuni de genu' asta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Cand e mai emisiunea asta ca m-ati facut curioasa?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rotty spune:

Eu am avut "marea bafta" sa cumpar anul trecut un apartament cam la fel de jegos ca alea din emisiune. Bineinteles ca am dat jos totul pana la beton...
Ce m-a socat nu a fost fatpul ca fostii proprietari au lasat jeg in urma lor, ci replica unei alte vecine care mi-a spus textual "pai, de ce ati mai facut curat, ca la Liliana (fosta doamna a casei) era curat!".
Deci, se poate....
Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

Ellinia, emisiunea e pe prima tv in fiecare luni la 21:00 , in reluare duminica la 14:30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

quote:
Originally posted by loredana2580

Salut!

Oricum k femeie pe tine tre' sa te intereseze ksa si cum iti iese barbatul pe strada(park eu stiu k barbatul e oglinda femeii, poate ma insel iar dak ma insel va rog sa ma corectati)si nu sa te trezesti la ora 12 - 13 si sa te faci "DRAGUTA".



Hai, mai, chiar asa?? Tre sa fie chiar leitmotiv al vietii treaba asta cu "cum iti iese barbatul pe strada"?? Iaca, eu nu ma uit, ca-s convinsa ca are oglinzi in care sa se analizeze. Da' el e papitzoi sau poate marioneta?? Ca io poate vreau sa-l trimit doar in tanga la munca, iar el se incapataneaza sa-si traga tinuta biznis Fir-ar ea de treaba...
Si daca ma trezesc la 12-13 si ma fac draguta si mai gasesc si cafeaua aburinda pe masa, cum ma numesc?? Ca noaptea ma uit la telenovele Asa...macar o mica definitie, ca sa stiu si eu unde ma incadrez...

quote:

Sotul sau prietenul sau ce o fi el, in conditiile in kre tu k femeie stai aksa si n-ai copil ktel purcel ar trebui sa aiba mankre facuta, nu :"lasa k am vb cu prietenii si mergem la biliard si mankam acolo sau pe la vreo pizzerie......".



Si daca n-am de niciunele din cele specificate de tine, da' n-am nici chef azi de bucatarit...ce sa fac?? Am doua alternative: mergem la o pizza (cu sau fara prieteni) sau...il tin lihnit de foame. Sau...la naiba, tre sa ma leg de cratite, ca deh... oricum, mi se pare absurd. Cam asa imi spunea si bunica-mea dar si ei i-am scos prostiile din capusorul ei albit .

quote:

Dak tu k femeie nu faci nimic in ksa aia cine sa faca? baiatul ala dupa ce vine de la servici? Pai pana la urma kre mai e rostul tau de femeie?



Amandoi??!! Ce zici?! Nu e mai echitabil?

Uof, de multa vreme ma tot intreb care-i rostul meu ca femeie, si uite revelatia!! Abia astept sa ajung acasa sa pun mana pe matura!

quote:

Si va rog sa ma scuzati, dar referitor la faptul k amandoi ar trebui sa faca curat intreb iar " DAK STAI AKASA SI N-AI ALTA TREABA DE CE TRE' SA VINA EL DE LA SERVICI SI SA TE ANGRENEZE PE TINE IN TREBURILE KASEI?
Lummmmmmmmeeeeeee! kta nesimtire!



De ce nu???


Mesajul asta mi-a placut la nebunie asa ca nu m-am putut abtine sa nu-l comentez Dar e prea tare ca sa poata fi trecut cu vederea...

Cat despre emisiune, curat-murdar Coane Fanica!!
M-am uitat si eu la aia cu Alesia si Nicu (Mosu' si Baba). Pai amandoi erau dusi cu pluta. Da' m-a impresionat ca a fost femeie ca la carte si i-a aranjat sotului masa: omleta cu "carnaciori"

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

mey, numa` cit citesc titlu si ma ia cu mincarimi;))

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

N-ai chef azi sa faci , nu faci ca nu-ti da nimeni cu paru in cap . Dar las-o nene ca la aia devine o obisnuinta sa nu faca nimic nu o zi sau doua , niciodata . La halul in care arata casa , iti dai seama ca nu se stransese in 2-3 zile .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput