Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Cand e in reluare?


Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

De reluare eu nu stiu nimic. POate ne da altcineva informatia asta .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

M-am uitat in program si e-n reluare duminica la 14,30.Merita sa ma uit ca nici eu n-am vazut?La astia ne-am cruce cat sunt de jegosi dar daca ar da case cu maniace in ale curateniei ce ar fi?Ne-am cruci iar sau ne-am complexa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eu cred ca iar ne-am cruci

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ca sa mai barfim eu am vazut maniace din astea:chiloti de servici care se schimba cu cei de casa,logic cand vii acasa,tifon cu dezinfectant pus pe toate clantele,cutiuta la usa in care se descaltau toti si de acolo plonjau in papuci,etc.Cand mai fac armata cu ai mei referitor la curatenie,imi amitesc de zaludele astea si ma potolesc urgent.Chiar ca omul invata cat traieste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Ca sa mai barfim eu am vazut maniace din astea:chiloti de servici care se schimba cu cei de casa,logic cand vii acasa,tifon cu dezinfectant pus pe toate clantele,cutiuta la usa in care se descaltau toti si de acolo plonjau in papuci,etc.Cand mai fac armata cu ai mei referitor la curatenie,imi amitesc de zaludele astea si ma potolesc urgent.Chiar ca omul invata cat traieste!



haha, mai stiu si eu cateva care isi spala covoarele mai ceva decat chilotii. nu zic sa stai in cocina, dar cred ca e mai util sa citesti o carte decat sa perii franujurii de la carpete din zori pana-n seara.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Apropo de citatul tau francezo-englez,cred ca isi face si El cruce:ce-a vrut si ce-a iesit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Apropo de citatul tau francezo-englez,cred ca isi face si El cruce:ce-a vrut si ce-a iesit!



Mi se pare ca exprima cel mai bine firea omului (din pacate n-am reusit sa gasesc o traducere buna in romana). Am avut noi grija sa-L facem dupa chipul si asemanarea noastra :)

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Dak tu k femeie nu faci nimic in ksa aia cine sa faca? baiatul ala dupa ce vine de la servici? Pai pana la urma kre mai e rostul tau de femeie?

Gizas.
Chiar asa, mai fetelor, care o fi rostul nostru ca femei??????????

Eu cred ca sunt de-o nesimtire sacra daca nu stiu inca!!

Mirela (admin) trebuie musai sa inventezi niste avertismente si pentru situatiile de genul asta!

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Am primit zilele astea un mail f. fain despre femeie;daca-l mai am,ti-l trimit.Daca vrei da-mi adresa ta de mail.al meu escu_mioara@yahoo.com

Mergi la inceput