Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Nu stiu daca am idei preconcepute dar in general femeia este mai curata in plus tipa aia nici nu avea servici.cred ca vorbim cam mult de 2 porci care in scurt timp vor avea casa la fel de jegoasa,asa se simt ei bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Exact!

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Acum astept sa vad emisiunea urmatoare cu Mosul si Baba .
Sa vedem ce au si aia in casa ,ca la varsta lor,ehhhheeeee.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eheeeeee , la astia mai rau

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Si aici exista o emisiune pe acelasi format!la fel de socanta...Pe dinafara niste case scumpe dar inautru...mizerie la maxim!De cele mai multe ori locuiesc si femei acolo...Care pe strada arata bine,de nu iti poti imagina ce au in casa!Ceva asemanator a fost si la Oprah-una cu haine de firma,coafata,care lasa cateii sa faca in casa,nu spala vase,rufe,etc.A invitat-o la emisiune si a devenit clar ca avea mari probleme pshice.Doamne fereste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Doamne fereste de asa ceva ! Huh....

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Cea mai emisiune pe care am vazut-o vreodata...sa ai asa jeg in casa...pai mai bine m-as arunca de la etaj nu sa ma mai si filmeze un post de televiziune ca sa aiba de ce rade o tara intreaga.
Nu stiu daca chiar exista asa persoane jegoase.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

In seara asta este emisiunea cu MOSUL si BABA,abea astept sa vad ce au si aia in casa

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

la ce ora incepe? de fapt nici nu stiu daca vreau sa mai vad jeg, ca mi-a ajuns ce am vazut saptamana trecuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Porumbita

am si eu o curiozitate:

nu am vazut emisiunea, si nici nu intentionez, dar nu inteleg de ce postarile voastre zic nu mai de tipa... statea singura acolo? ca daca stateau amandoi nu pricep si pace de ce de el nu ziceti nimic...






CORECT! Nu am vazut decat secventele publicitare, nu m-a interesat mai mult. Dar exact aceeasi nedumerire o am si eu, el nu traia in casa aceea? Regizat sau nu, nu stiu (iti vine greu sa crezi, dar cand mi-aduc aminte de ce era in casa unui medic, nimic nu ma mai mira). Dar, daca e adevarat, cei doi tineri sunt exact la fel. Daca lui nu-i placea, putea sa inceapa el sa faca ceva prin casa si sa caute sa o implice si pe ea, cerandu-i ajutorul. Amandoi sunt la fel de vinovati.

Mergi la inceput