Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pai nu-i da nimeni cu paru in cap daca nu face curatenie in fiecare zi , dar aia nici o data la cateva zile, la saptamana nu punea mana pe ceva avand in vedere cum arata casa. Cred ca nici nu stia sa foloseasca masina de spalat

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

El ii reprosa ca de ce nu face curat, de ce nu spala,de ce nu calca ,ca el cum se duce cu camasa facuta ghem la servici,etc,etc,etc,nimic concret din partea lui,doar vorbe,dar sa faca ceva nuuuuu.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pffff.. Si ea de asta nu mai putea ca se ducea el cu camasa facuta ghem . Daca n-o interesa de el cum arata , de ea cu atat mai putin . In concluzie , o jegoasa , pfff. Da` mie mi-ar fi oarecum sa apar la tv in conditiile alea sa ma vada o tzara intreaga.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

De ce doar ea e jegoasa? Nu si el? NU am vazut emisiunea (nici nu cred ca as vrea) dar daca si el traia acolo, calificativul ne se aplica si pentru el? Sau camasa LUI este departamenul EI exclusiv?

Anamaria

"After all is said & done, more is said than done."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Se aplica si pt el . Vorba aceea "cine se aseamana se aduna" , dar putea totusi sa puna mana sa calce o camasa ca nu facea cine stie ce efort.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

cred ca e facatura pt. ca oricat de jegos ai fi iti dai seama de asta si nu prea vrei sa te stie toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Eu cred ca e regizat.Mai ales daca le da ceva banuti.E usor sa se faca asa mizerie.Lasi vasele o saptamana si nu le speli,in loc sa pui hainele in dulap le arunci pe jos....E usor...Dar nu stiu ce vor sa urmareasca cu asta...

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia




Eu n-as accepta pt. nimic in lume sa apar in asa emisiune. Sa ma arate cunostintele cu degetul. Cine v-a crede ca a fost doar facatura? Mai ales cunostintele care nu au fost in casa mea niciodata?
Iar daca e pe bune, cu atat mai mult n-as vrea sa vada toti mizeria din casa, nu ca ar fi asa la mine. Doamne fereste.
Eu nu stiu cum sta barbatul ala cu ea. Sa fi jegos si nespalat tot timpul. Imi inchipui cum poate sa miroase dupa ei.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru

11+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

cred ca e facatura pt. ca oricat de jegos ai fi iti dai seama de asta si nu prea vrei sa te stie toti

Mai ales prietenii...

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

quote:
[

Eu nu stiu cum sta barbatul ala cu ea. Sa fi jegos si nespalat tot timpul. Imi inchipui cum poate sa miroase dupa ei. [/teal]




zau ca tot nu pricep... ea trebuie sa il spele pe el ca sa nu fie jegos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

quote:

belutza

Nu pot sa cred ca intr-o care in care sta o femeie este atata jeg

Pffff.. Si ea de asta nu mai putea ca se ducea el cu camasa facuta ghem . Daca n-o interesa de el cum arata , de ea cu atat mai putin . In concluzie , o jegoasa , pfff. Da` mie mi-ar fi oarecum sa apar la tv in conditiile alea sa ma vada o tzara intreaga.




quote:

canne-marie

Eu in locul lui o lasam de mult.Nu calca ,avea masina de spalat si nu spala niciodata,DOAMNEEEEEEEEEEEEEEE MARE TI-E GRADINA,SI MULTI I-AU SARIT GARDUL.
Auzi-ti faza la ea, citez :" da ce domne sunt servitoare ,trebuie sa fac in fiecare zi curat ?"




quote:

irlandeza

Eu nu stiu cum sta barbatul ala cu ea. Sa fi jegos si nespalat tot timpul. Imi inchipui cum poate sa miroase dupa ei



asa ca rezumat:

aia e o casa de toata jena (desi uau, o femeie locuieste acolo); aia doi sunt doi nesimtiti (da ea e mai nesimtita decat el) doi jegosi (da ea e mai jegoasa ca era treaba ei sa nu fie ei si casa lor jegosi)


pana la urma adevarat a zis cel care a afirmat ca cel mai aprig dusman al femei e tot o alta femei...

Mergi la inceput