Emisiunea Curat - Murdar !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Nu cred ca mizeria aceea se acumula intr-o saptamana.Totusi mi se pare facatura deoarece dupa curatire au aparut niste canapele super si nici covorul sau perdelele nu erau de lepadat.Mie mi-a dat impresia unui apartament care n-a fost locuit un timp si in care acei tineri si-au dat toata silinta sa faca mizerie.Oricum,poate fi folosita emisunea pentru inchis gura soacrelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Nu am mai vazut nicaieri atata mizerie. Nu pot concepe cum niste tineri pot locui intr-o asemenea casa. M-a uimit si mama ei care nu era de acord sa arunce pernele alea pline de molii si alte gunoaie. Aveau furtunul de scurgere de la masina de spalat in chiuveta unde spalau vasele. Ceva inimaginabil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelis spune:

Eu cred ca este regizat,prea era totul scarbos.
Greu de imaginat si totusi nu imposibil.
Oricum nu cred ca ma mai uit la emisiune, nu am nimic de invatat si mi-a ajuns o data sa-mi dau seama cat de minunata este casa mea.
Pupici pentru toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Exista si in America de Nord o asemenea emisiune,deci si asemenea jeguri...

http://community.webshots.com/user/lilidana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Asa mizerie nu am vazut in viata mea intr-o casa , nu inteleg cum pot unii sa locuiasca acolo, cred ca e aranjat, nu pot sa cred ca e "pe bune"



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aoleeeu, aranjat sau nu, io fac hepatita numa` cit ma uit

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nu pot sa cred ca intr-o care in care sta o femeie este atata jeg. Nu pot sa concep asa ceva,desi cred ca a fost aranjat. E prea de tot.Nu cred ca exista asa ceva in realitate.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Am ratat emisiunea. Cand se da in reluare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Fetelor eu tind sa cred ca nu este nimic regizat ! Pe bune, cum este posibil sa ai chilotii imprastiati in toata casa inclusiv la bucatarie,chiloti imbacsiti de toate cele in pungi de plactic,lucruri aruncate pa peste tot,mancarea la bucatarie cu mucegai de 1-2 cm,nu se poate asa ceva ,nu cred ca este regizata.
Mucagaiul nu se face in 1 zi sau in 3 zile,se face in timp,dar cred ca pe caldurile astea se face mai repede.Zicea cineva ca covorul si canapelele erau noi,nu, nu erau noi ci erau fffff bine curatate,covorul la curatat cu un aspirator profesionist cu apa si spuma.Nu mai zic de ce aveau pe sifonier ,viermi si moli cu gramada,baia infecta.
Si tipa de o nesimtire crasa,eu nu stiu cum statea tipul ala cu ea.Eu in locul lui o lasam de mult.Nu calca ,avea masina de spalat si nu spala niciodata,DOAMNEEEEEEEEEEEEEEE MARE TI-E GRADINA,SI MULTI I-AU SARIT GARDUL.
Auzi-ti faza la ea, citez :" da ce domne sunt servitoare ,trebuie sa fac in fiecare zi curat ?"

'cesc fetele.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

am si eu o curiozitate:

nu am vazut emisiunea, si nici nu intentionez, dar nu inteleg de ce postarile voastre zic nu mai de tipa... statea singura acolo? ca daca stateau amandoi nu pricep si pace de ce de el nu ziceti nimic...

Mergi la inceput