Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata burtici!!!!
Pussi,felicitari pentru fetita!!!!!Ce frumos,o fetita si u7n baiat!!!!!

Victo si Roxxy felicitari pentru baietei!!!!!!!!!


poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cami buna,uite acum sta ca ea noaptea da spectacol,asa ca ziua se odihneste.
Cum te descurci cu caldura?

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

La serviciu aer conditionat, in masina si acasa la fel. Partea proasta este ca a inceput sa mi se infunde nasul, sa stranutut- posibil sa fi racit. Eu sunt f. calduroasa in general, cu sarcina cred ca s-a mai accentuat un pic.
Intr-o seara am adormit cu aerul conditionat (care nu este in camera, ci pe hol, in fata usii); m-am trezit la un moment dat cu dintii clantanind de frig, m-a invelit sotul cu plapuma si tot am continuat vreo 2 minute sa tremur. M-am cam speriat, sper sa nu o fac lata.
Oricum seara racesc bine camera, dar se incalzeste imediat si ma trezesc transpirata toata, in special la par. Ieri am fost la tara, afara f. cald, in casa era super-racoare, fara niciun aparat, nimic!!!

Sebastian a mai ramas cateva zile acolo cu bunica, ii place f. mult, plange cand ne intoarcem la Bucuresti

Zilele acestea o sa-mi fac si eu poze, a inceput sa se vada si la mine burticuta de gravida (nu numai cea de grasime).O sa vi le arat si voua

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Aaaa,am facut o mica modificare la numele bebelinei.Tati vrea primul nume sa fie Beatrice si Alexia sa fie Alessia.Asa ca am modificat.Daca asa vrea tati...

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mai si eu am aer conditionat peste tot,dar eu de condus nu mai conduc si merg cu metroul iar de la birou pana la metrou am ceva de mers.Ieri dim am fost pana la piata dupa fructe si cand m-am intors parca alergasem la maraton,transpirata si obosita rau de tot.
Ce bine ca ai unde sa il duci la aer curat...

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Ramonella, sa va fie de bine schimbarea! sincera sa fiu, Alessia mi se pare mai "dulce" decat Alexia (care fata de primul mi se pare mai dur, desi este la fel de frumos)
Anca, eu cunosc multe persoane care sunt total anti-aer conditionat; eu dintre doua rele o aleg pe cea mai putin rea (in general suport mult mai usor frigul decat caldura).
Cu "tara" este bine ca este la mai putin de 50 km de Bucuresti, f. aproape de autoastrada (fac mai mult de acasa pana ies din Militari).Ce mi-ar fi placut un sezlong,sa-mi intind burta (sub umbreluta desigur ); inca nu mi-am pus ca mai au de lucru prin curte...


Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ramo super scimbarea,sa va fie de bine

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

buna dimineataaaaaaaaaa!!!!
RGE haioasa faza cu donarea si cu kg...anul viitor tinem diete impreuna, ancuta stie mergem la tot ce-i posibil, sala, impachetari, electrostimulare, sauna, masaj!
ramoimi dau ok pt. modificarea numeluisuperrrrrrrr!
anacami eu cum sa pap??? pt. 1? pt. 2? sau pt. 3??

cu aerul conditionat eu nu-l suport! nici in masina...

o saptamana frumoasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



PUSSI 14+ &

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pussi ne impachetam de nu ne vedem
Mai fetelor mie mi se pare ca am din ce in ce mai multa celuluita...aberez???
Am uitat sa va spun...dupa multa vreme asa in sfarsit am reusit si noi sa facem ...uitasem ce bine e!!!

anca 19+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Anacami,Ancutz si Pussi multam pt aprobare.Daca asa vrea tati,sa-i spuna Bea la fetita,si al doilea nume Alessia,ne conformam.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel20+ Beatrice Alessia

Mergi la inceput