Mamici de iulie-august 2007 (64)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

buna fetele

suntem din nou la spital dar de data asta avem toate conditiile fie si pe bani,,macar nu sunt asa demoralizata,macar pot vb cu voi.
imi face perfuzii cu ginipral,nospa si scobutil.

30+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

alexi,sanatate multa,lasa ca o sa fie bine.

oana
mami lui Iosua(5 oct. 2005) bb2 35+
poze Iosua


MAI E UN PIC,UN PIC


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Neatza fetelor mai pe la pranz ca noi cam asa dormim in ultima vreme. Am reusit sa scap de mancarimi cu pudra parfumata de talc, dar inca nu definitiv. Am aplicat metoda cu bustiera, pt ca pana cum nu purtam nimik pe sub rochita, si sanii se lasau si transpiram oricate dusuri as fi facut.

Am visat azi noapte tot felul de produse de patiserie...le cumparam si exact cand sa ajung acasa sa le mananc m-am trezit!!! Ghinionul sotului, ca mi-am adus aminte ce am visat si l=am trimis la vanatoare de pateuri cu branza...misiune cam grea pt ca spre marea mea suparare, nu avem nici o patiserie in zona!

Denisa Maria
Mai sunt 5 saptamani!!!

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

brazuca eu sunt devoratoare de pateuri cu branza ....ash manca toata ziua dar din pacate aici nu sunt ..DELOC! iar celed e casa nu imi plac ...oricum nu e branza ca a noastra....deci ...knd vin in tara...rup patiseriile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

mamii scuze ca ti-am facut pofta! Sa stii ca si aici sunt multe patiserii care numai pateuri nu fac...adik retetele sunt asa diferite ca gustul la unele e chiar fff prost. Inainte eram mancatoare de Fornetti, acum mi se par dezgustatoare!

Denisa Maria
Mai sunt 5 saptamani!!!

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

va multumesc din suflet pentru gandurile bune..
de ieri dupa ce v-am scris am plecat de urgenta la Elias..si m-au internat..chiar asa fara adeverinta salariala..fara nimic..Dr T nu era de garda era dr Strajean..si rezidenta lui Dr Cristina..care a fost o super draguta..
Mi-a facut eco intravaginal..si mi-a spus ca momentan totul se prezinta bine..doar ca sacul era putin desprins si ca e posibil din cauza asta sa sangerez.
M-au internat si mi-au facut litice din 6 in 6 ore..pana azi dimineata..la 9 cand am plecat.
inca mai am niste scurgeri dar ma rog la bunul Dumnezeu sa fie totul bine cu bebelul meu.
intre timp voi lua 4 utrogestan pe zi..dimineata si seama..plus 3 nospa..pana pe 22 cand merg la Tutu la cabinet.sper sa -mi zica de bine.
va multumesc inca o data pentru ca ati fost alaturi de mine..si sa ma scuzati va rog daca am parut prea disperata in mesaje..dar imi doresc din tot sufletul acest bebel.va pup cu mare drag



am 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza fetele . Schimbam si noi saptamana azi si suntem tare mandri ca am mai crescut . Si dr meu pleaca in concediu 2 saptamani, din 9 in 23 iulie, dar DNP meu e 13 august, deci nu cred ca o sa ma stresez prea tare. Imi pare rau de fetele a caror dr pleaca in concediu in perioada DNP-ului. Dar, fruntea sus! O sa fie bine!

32+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

nu stiu ce se intampla ca imi tot pica net-ul.

simo ce ai patit? hai nu ne tine asa, mai bine ne spui. pupici multi sa treaca repede. si mai lasa zidul ala ca mai faci si alte complicatii. se zapaceste si neuronul de tot.

alexi sanatate multa

inuta staiu cuminte in pat si o sa vezi ca totul va fi bine. multa sanatate si un bb frumos si sanatos nascu la dnp.

si eu vreau pateuri dar nu gasesc prin zona care sa imi placa. sora mea a lucrat la patiserie si le face asa de bune, dar e plecata in grecia. vine luna viitoare si atunci o pun la treaba.

nico31+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

ashera felicitari pt saptamana in plus. eu am trecut de ieri la 31. cred ca toate ne bucuram cand schimbam semnatura.

nico31+ 21.07.2003
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

nico, nu va tin in niciun suspans....am patit si eu ca toata lumea...cand am zis ca pe toate ne doare, nu minteam ...Iar de zidul ala ce sa zic....mi-a venit si mie randul , sper sa nu prind drag de el.

Simona 33+ Matei Hisham

Nu e suficient sa apartii speciei umane ca sa fii om.

Mergi la inceput