Mamici de iulie-august 2007 (62)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Da cum nu Liuta. Pe tine stiu cum sa te incurajez. Mai uita-te o data la filmuletul ala cu Daria de ni l-a trimis Ilenuta si iti vei incarca inca un pic bateriile.

http://www.youtube.com/watch?v=zL1-ppobWCo&NR=1

Dana S34 + cu Daria Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

radem noi acum darm ai tarziu....:D or sa rada altele de poveshtile noastre...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Alina, ma bucur ca ai revenit la ganduri mai bune . Ce a fost mai greu, a trecut. Deja bb Elisa e maricica si vioaie, si daca vrea ea sa vina de ziua lui tati , nu cred ca va fi asa de grav. Tu pe tati, care e trup si suflet alaturi de voi, si care va iubeste din tot sufletul. Gandeste-te ca, in curand veti fi 3 si o sa fiti cei mai fericiti . Si nu uita ca tu ai propus o intalnire in mall la o inghetata intre mamicile din timisoara si arad . Ce zici? Ne vedem in septembrie cu bb ?

31+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by ddanagh

Da cum nu Liuta. Pe tine stiu cum sa te incurajez. Mai uita-te o data la filmuletul ala cu Daria de ni l-a trimis Ilenuta si iti vei incarca inca un pic bateriile.

http://www.youtube.com/watch?v=zL1-ppobWCo&NR=1

Dana S34 + cu Daria Stefania



Danaaaa! multiplicati de enshpe ori! Cine stie, stie...

LIA si domnita Miruna Demetra
Am inceput numaratoarea inversa!
Mai avem 7 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ashera am crezut ca nu vreti....mi-a zis azi sotul ca la cat am stat in casa si in pat sarcina asta nu ne mai prinde el acasa dupa ce nasc
ultimele stiri:contractii neregulate,dureroase,cam in valuri,intre 4-6 min ma mai lasa vreo 2o min dupa aia iar...ma doare burta jos cam mereu si au aparut si durerile de spate...acum bag vre-0 2 pahare de apa sa vad daca se mai raresc....sper sa tin pana dimineatza...
dana cu toate astea sa sti ca doza de optimism am primit-o si acum imi vine sa rad de mine si rad si mai tare ca habar nu am de ce....oare inebunim putin inainte sa nastem?

alina 34+ cu bb Elisa
asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielafp spune:

Buna, sunt nou pe aici.
Sunt si eu mamica de iulie-august, mai precis DPN pe 25 august.
As vrea sa stiu daca mai naste cineva la maternitatea Giulesti?29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Agri spune:

Buna burtici, am lipsit din motiv de lipsa net... de ce sa-i faci sot calculatorist ... tot timpul mai mermeleste el cate ceva pe la pc, mac.
Sunt cat de cat bine mai o contractie mai o durere de bazin si o lovitura crancena la ficat.
Merg sa citesc din urma ca am 3 capitole de recuperat. Sper ca sunteti bine toate. Revin.
Pupici la burtici mamici si la cei 2 bebei din gasca.


Vio si Eva (27.09.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

deci in primul rand cine sta prost cu contractiile si astea sa nu citeasca poveshtile k eu una am ras cu lacrimi de am zis k ma apuca sa nasc . Formidabila relatarea... pe cuvantul meu Doamne Doamne...

alina.a sper sa te lase contractiile....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Alina, ai incercat si cu ceva cald la spate? ... eu folosesc perna electrica, doar la 1. Treceau f. repede ... in cartea mea se recomanda si bai calde, dar stiu ca nu poti!
Bafta, sa ajungeti maine la dr.! Si chiar de vrea sa vina asa repede, Elisa e deja destul de mare sa nu fie probleme! Numai bine!

Irinusha cu Cris ( 3 Mai 04 ) & "Gogoasa infuriata" ( DPN: 2 Iulie 07 )


www.cristian.in-guide.de" target="_blank">albumul lui Crisulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Buna fetele,

ALINA-sa te lase contractiile,dar bebelina e mare deja,nu-ti mai fa atatea probleme. In carticica primita de la spital scrie ca de la 35 sapt.ei nu mai opresc nasterea,au saloane de prematuri,asta in cazul cand bebeii nu au 2500 gr.Tinem pumnii maine la medic.

Samurai-lady 32 weeks si Kenta 4 ani

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe

POZE BB ECO 4D




Mergi la inceput