Mamici de iulie-august 2007 (62)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

quote:
Originally posted by Ioana75
[...]Vreau sa alaptez 'exclusiv', dar daca vreodata nu sint acasa si bebe rage de foame.......

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)


auuu ce urat ai spus mey Ioana mey!
las' ca te spun eu la bebe tau

karligutza

sapt.37 cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Luna sunt bine mai ales ca a venit vara pt cateva zile si aici peste balta de UK.

Asa n-am nici un chef de munca cand ma gandesc ca sunt rare zilele frumoase aici....

Primesc si eu va rog adresa de mail si parola?
Multumesc



Timi
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Lachi nasol cu plimbatul cainelui, spun pt ca si eu trebuie sa fac acelasi lucru dupa-amiaza Uite niste pupici sa-ti tina companie pana vine sotul din delegatie

Ioana daca ar fi dupa mine... nu mi-ar ajunge juma' de ora sa-mi barfesc socrosenia

Mamii mie sutienele de alaptat mi se par mai comode, ca au o parte care descopera sanul si gata, nu mai trebuie sa faci manevre sa scoti sanul ca la bustiera, parerea mea

Chiar asa, Lia si Aylin pe unde umbla?

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 35+
AMR 19 zile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Timi ai PM

Luna 30 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Timi tu ce drepturi ai la concediu si cat timp esti platita? Cat timp mai lucrezi?

Luna 30 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Lavinia mie mi-a scapat, de ce ai tu AMR 19 zile?

Luna 30 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blueiris spune:

Fetelor, naste vreuna dintre voi la Polizu? Stiti ceva despre rezervele alea platite? Stiu ca pretul este de 60 de euro pe zi dar nu stiu daca merita. Oare cele fara bani sunt foarte nasoale ca si confort?

Blueiris
Alexandra 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Am revenit si noi de la dr. Bebe are deja 3.200 gr si colul meu este inchis , deci ! mi-a facut si analiza pt streptococ B si e negativa . Ma mai duc pe 22 si gata aici. Probabil ca o sa ma mai vada dr Herghe o data , in jur de 25-26 si cam asta ar fi.

Aaa, si bebe sta cu spatele inspre dreapta si fata inspre stanga, drept pt care cand se misca si se intinde mi se lungeste burta spre stanga! si apare cate-un genunchi sau calcai, ce-o fi in partea stanga, tare ciudat!



Andicu 35+Filip Gabriel
AMR 16 zile

Ultimele poze cu burtik
Camera bebe Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Sunt pierduta...ati scris mult, am citit pe sarite, nu am raspuns deloc iar acum nu stiu de unde sa incep.
Am atipit un pic, nu stiu ce am dar ma simt tare chiauna zilele astea, as dormi tot timpul.

Pup si revin...sper,

Anto 36 cu siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Anto ma simt la fel de in ceata.

Ma duc sa mai citesc din urma.

Ia uite si Andicu sapt 35 si amr 16 zile. Mi-a scapat motivul.

Eu ma speriu sa stiti daca va apucati de nascare asa devreme. Eu am de gand sa stau pana la 40 sapt, sau mai bine zis ma pregatesc moral pt asta ca e mai bine asa.(in sensul ca si fiu-miu a stat pana la 40 deci n-am sanse sa scap mai repede).

Luna 30 sapt+
Adelise Raluca si Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput