Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

rge - asa stiam si eu, dar vroiam sa aflu si alte pareri...
trebuie sa ma duc sa-mi cumpar....dar ma enerveaza ca sunt scumpe...si cat o sa-l folosesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

sincer nu stiu cat costa..dar cred zic eu ca nu trebuie neaparat special pt gravide..ia incearca unul normal dar marime mai mare poate te simti bine in el...nu stiu zic si eu..

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Gabitz, daca trageai draperiile nu tinea figura sa zici gata, a apus ar pt 2 ore, la culcare? :))
Buna dimineata fetelor :)


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

'neatza Pufuletz..

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Ai papat Roxi? :)
Si eu is fomista toata noaptea si ma mai pacalesc cu cite un pahar de suc natural da dimineata musai sa maninc ca nu mai pot :))


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna dimineata!azi e o zi excelenta, m-am trezit cu zambetul pe buze... ma simt bine si astept sa vina bb.... mai am de asteptat... stiu!!!
va doresc o zi la fel de placuta si multa rabdare ! care are mai multa sa-mi imprumute si mie
roxana un pic de dubii am acum cu statul pe burta ieri am incercat sa nu mai stau si vad ca merge, deci pot! ieri dupa ce mi-ai spus nu am mai stat; desi era o pozitie in plus.. de stat in pat nu de altceva..

stefania
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele
O zi buna va doresc.

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

nustiu de ce dar ma simt bine sa vb cu voi abia astept sa fac ochi si sa desc pc sa vad ce mai faceti si despre ce se mai vb! ma simt ca intr-o familie... e f. frumoasa senzatia! nustiu daca ma intelegeti; dar decand am aflat de voi nu ma mai pot dezlipi ...nu e pt. ca DC creaza dependenta ci pt. cred ca sunteti grupul de prieteni care mi-a lipsit intotdeauna; vasi va

stefania
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

PUFU am papat iubita ..un l de lapte cu nesquik, si 3 felii de unt pe paine cu dulceata...si mie a inceput noaptea sa mi se foaca foame rau si bebe e agitat probabil lui ii este fomika..dar nu accept sa pap noaptea..asa daca pap dimineata consistent mai mananc seara cu al meu ..pana atunci bag fructe, apa, din astea...
SLIMATEI..ma bucur ca ai reusit..sa sti ca pe mine ma deranjeaza nu pot sa stau pe burtica..am incercat ieri insa i-am simtit tare capul lui bebe si am zis ca nu stau..si asa nu am mai dormit pe burtica de cateva luni bune..inca ma simt bine intr-o parte cu burtica pe saltea si cu genunchii indoiti.....si eu va doresc o zi buna si rabdare....oricum mie mi se pare ca trece timpul foarte repede

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

'neata ANCUTZ..servici usor iubita!!
SLIMATEI..stai linistita ..toate simtim la fel..

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput