Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

fetele eu am fugit ma bucur ca sunteti bine...o sa intru ceva mai tarziu..acum tre' sa ajung la firma ca vin sa-mi monteze alarma..ca mi-au dat spargere saptamana trecuta....sper sa termine repede si sa vin acasika la DC..aveti grija de voi

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata burtici.
Ce mai faceti???Eu sunt bine.Am de lucru si am un chefffff.....

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel19+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si mie mi se pare ca trece rapid timpul dar totusi suntem abia la jumatate

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mi-e mi se pare ca mai este o eternitate plus ca la astea se mai adauga si preocuparile sa fie totul bine pana la capat....
de deranjat pe mine nu ma deranja eu chiar aveam o stare mare de confort dar decat sa-i fac rau mai bine lasa...
dar eu am mai auzit de la alte mamici care au deja pruncii mari ca ele au dormit toata gravidanta pe burta si au facut copilasi sanatosi si voinici..pt. nu puteau sta in alta pozitie cred ca ..nustiu ce sa mai cred..

stefania
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

neata burtici

mie mi se pare ca a trecut repede timpul,dar ca mai este atat de mult.
m-am apucat de modificat in camera la matei sa vad unde pun patutul si ii cam iau din locul de joaca si comenteaza.trebuie sa scap de unele jucarii , dar zgarcitul nu vrea sa dea nimic.le pastreaza pentru bebelusha.

19+ Anya si Matei

bebe2

oana si matei(12 NOV.2003)+BB2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Neata fetele

gabitzu, mie nu imi plac deloc costumurile de baie intregi, eu mi-am luat normal din 2 piese, de abia am rezistat sa nu imi iau tot tanga cum purtam de obicei....

astazi merg sa ma fac frumoasa, ma vopsesc si am tund, dupa 5 luni......

fetelor la mine burtik asta parca, creste peste noapte!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

BB si la mine la fel,diseara ma duc cu nepoatamea la serbarea abecedarului si fac poze noi sa vedeti diferenta.
Si mie mi se mai pare ca seara este mai grea burtihania,voua nu?


anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ba da anca.
pe mine ma durut burtik zilele astea!! asa jos, si am bagat no spa-uri!! sper sa nu ma apuce in concediu.....

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

BB vezi ca asa ma durea si pe mine si dr mi-a zis ca sunt contractii,sa iei no-spa si daca nu trec sa te duci la dr ca nu este de gluma.


anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anca, dar nu ma doare intr-una , ma durut duminica, si azi dimi un pic. nu e durere localizata ci un discomfort! asa a fost si la tine?


_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput