Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

BB..cred ca m-am obisnuit sa fiu stresata
ANACAMI..spor la cumparaturi..si eu mi-am luat cateva rochite de vara..arat tare bine in ele..dar nu sunt de gravide..sunt normale numai ca marimi mai mari...
..cat despre cantarit si masurat..ce sa va spun sunt in continua crestere ..in fiecare zi am alt "gramaj"...chiar daca mananc numai fructe si beau apa..corpul retine absolut tot.....o sa ma fac cat casa poporului...

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Eu am zis ca e bine daca e baietel, ca o sa fiu singura femeie din casa si o sa ma rasfete ;)
Mai ieri dadea ala micu din picioruse cred ca tare ma durea burtica asa, intepaturi, si al meu sot a zis ca no, nu se poate asa, cind iese il ia la o discutie ca intre barbati, adica cum sa o loveasca pe mama lui ? :))


------------------------
Flory 18+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anacami, eu sincer pana akuma nu am vazut ninimk frumos de gravide!! doar maieutze sau rochite gen baby doll dar alea nu sunt special de gravide! in rest parca sunt marimi XXXL nu de gravide!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxxi spune:

Soacre...aoleo...da rochiile de soacra nus pe cercuri si cu volane...Bine..ca ar putea fi :d
Oricum, nu zic c anu vor fi momente minunate, ....da neam cam mancat malaiul, cum se zice, deacum incepe treaba :d

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nici una dintre voi nu a observat nimik ciudat la sani??

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cam ce asa ,ca pe mine nu ma mai mira nimic......

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

PUFULETZ...si sotul meu l-a luat pe fi'miu la o discutie intre barbati si i-a spus sa dea cu sutu' si mai tare daca poate .....barbatii astia..auzi sa las baiatul in pace sa nu-l mai stresz pei el de ce nu ma lasa sa dorm???..lasa ca se face el mare si i-l pun lu' tasu in cap cand doarme ...

ROXANA 21+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

eu mi-am comandat niste hainute de la TARA FASHION ...cred ca vineri imi vin!

Cu soacrele nu ma sctiu, ca nu am...si eu sper sa nu-mi fac simtita prezenta in viata nurorilor sau a ginerilor! sa pot sa tac, si sa nu comentez prea multe



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pussi asa zic toate

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

nici una dintre voi nu a observat nimik ciudat la sani??

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik






is bababi, sensibili si tensionati, sfarcurile irotate tot timpul si parca ma ustura la atingere, maro inchis si cu vinisoare albastre..arata bine si fara sutien..dar ce folos ca am interdictie la



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput