Mamici de Noiembrie-Decembrie2007(32)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Pussi asa zic toate

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!






le zic de pe la 14 ani, sa se mute cat mai departe de mine, c-o sa ma dilesc



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anca am scris mai in urma ce am patit cu sanii si vad ca se tot repeta! e ciudat!! saptamana viitoare cand merg la dr il intreb! am vrut sa va intreb dc la voi e totul in regula, nici o transformare??

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

BB la mine sfarcurile n-au nimic, doar cresc de nu mai am cu ce sa ma imbrac din cauza lor.
Imi vreau sanii mei mici inapoiiiiiiiiii

Pussi esti tare cu cicaleala. Sa-mi dai un PM sa-mi spui cum te comporti atunci cand o sa fii soacra

Si eu arat la fel, zici ca sunt mai grasa. Cineva care nu ma cunoaste ar zice ca sunt o femeie cu putina burtica.
Eu sunt si inalta (1,73) si am inteles ca la fmeile mai inalte se vede mai putin ca e mai mult loc pe lungime sa se zbenguiasca bb.
Dar pe mine nu ma deranjeaza, chiar prefer sa am burta mica, pentru ca mi se pare un chin sa port ditamai pepenoiu dupa mine, asa pot sa zburd in continuare.

19+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

eu sa stiti ca mi-am comandat ceva rochite ,tricouri,pantaloni,de pe www.motherhoodnursing.com si chiar sunt multumita de ele si nici nu sunt scumpe!mai ales ca sunt in dolari preturile!

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by loub_erika

eu sa stiti ca mi-am comandat ceva rochite ,tricouri,pantaloni,de pe www.motherhoodnursing.com si chiar sunt multumita de ele si nici nu sunt scumpe!mai ales ca sunt in dolari preturile!

18+ Angelina




poti sa comanzi si in romania???


la mine cu sanii e altfel, dar mie groaza sa mai pove...

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 19+ 70% Yasmina Alisa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Erika, ti le-au livrat in Romania (sau le-ai comandat pt. alta destinatie?)? cat te-au costat transportul si taxele (asa in general, ti s-a dublat pretul produselor fata de cel de pe site sau cam care a fost raportul?)



Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

daca vreti sa vedeti niste rochii de pe acest site,dupa ce deschideti pagina ,undeva scrie in rosu Motherhood si Motherhood Plus,la prima gasiti rochii frumoase,succes!! Si comanda vine in max. 8-10 zile!numai ca trebuie sa fiti atente la marimi,ca eu ma comandat prima data toate XL si am inotat in ele asa ca le-am trimis inapoi..,dupa care am comandat marimea M !

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

pai am comandat aici in Romania..,iar taxele cerute la suma de 250$ au fost de 70$,iar in Romania cand primesti pachetul prin UPS,platesti in functie de greutatea coletului..,eu am platit prima data la 4kg. in jur de 380 Ron si ultima data la 2kg. 280 Ron...,acum nu stiu ce sa zic...,mie mi-a convenit...,ca sincer la mol in Bucuresti am dat 280 pe o pereche de pantaloni,iar la ei gasesti de 3 ori mai ieftin!!

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

dar hai sa va mai spun ceva ,prima data cand am comandat ,ma atras multe lucrusoare foarte ,foarte ieftine asa in jur de 9$,19$,dar c-am asta era si calitatea..,insa a doua oara am incercat sa comand cu mai multa atentie ,adica nu am ales ce era mai ieftim,am ales la nivel mediu...,rochii la 29$,45$,dar si calitatea a fost parca mai buna..,iar in caz ca nu iti vine ceva le poti trimite inapoi si sa sa ceri altceva in schimb,dar trebuie sa fi in termen..adica 30 de zile max!

18+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

v-am dat de lucru se pare,ca toate ati disparut ,am ramas singurica,sa imi spuneti ce parere aveti despre site...,poate imi voi face niste poze cu cateva din ce am comandat ca sa va faceti o parere...,pupici!!

18+ Angelina

Mergi la inceput