Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

vad ca lumea a plecat pe la cumparaturi...

TOMITZA 27+ cu Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Tomitza, nu toata lumea e acasa! Uite alta nefericita la serviciu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Tomitza, din pacate nu la cumparaturi, la servici. Da' vine si vremea cumparaturilor!

Amironeanu, La multi ani si tot ce iti doresti! Nastere usoara si bb sanatos!

Amar, si eu am auzit si stiu destule povesti de groaza din spitalele romanesti, dar la fel de bine am auzit povesti cel putin neplacute daca nu de groaza din spitale din Franta si Italia. Am prietene care au nascut pe acolo si si-au jurat ca nu mai calca intr-un spital de natie straina. Cum ti se pare un travaliu de 25 de ore, in care nimeni nu vrea sa-ti faca nimic, pentru ca natura trebuie sa-si urmeze cursul? Eu la asta ma refeream, nu la altceva.

Ana 27+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
Burticu'
Miruna
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna
sa aveti o zi frumoasa
eu am ajuns pe la serviciu da nu am nici un chef, am fost in weekend la mare si mai vreauuuuuuuuu, m-am bronzat un pic chiar daca am stat numai la umbra si pe jumatate imbracata
in rest toate bune si frumoase , bebelina ma boxeaza de azi dimineata continuu nu stiu ce nu ii convine .....

pupici la burtici si bebei

poze
28+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata burtici!

Alinus ma bucur ca esti optimista.

Andries credeam ca-s singura care are inca greturi.Nana mai avea , dar cred ca a ajuns in tara si i-au trecut toate cele

Baietoiul a avut sambata serbarea de sfarsit de an, pe 19 le dau rezultatele...de azi l-am bagat la cursuri innot+ jocuri distractive 9-13, cu microbuzul...asa ca 3 sapt are activitate, iar dupa bagam mare intens.

si o zi placuta



Ali20si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

ahaaa, deci mai am colege de suferinta
dom'le eu astept cu nerabdare concediul de odihna si apoi pre/post natalul
ma plictisesc ingrozitor, nu mai am stare

TOMITZA 27+ cu Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Tomitza, si eu cam asa simt! Nu mai am rabdare pt nimik! Vreau acasaaaaaaa!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Buna fetelor Cum va simtiti azi? Eu sunt putin stresata. Sotia unui coleg de munca e la spital tre sa nasca. Ne'a sunat azi-noapte pe la 2...si am ramas asa speriata...cred ca sunt si mai sensibila in perioada asta, si ma tem cand ma apropii si eu de nastere...of voi tot asa sunteti?

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Eu nu ma tem de nastere, poate daca as fi la a doua si as sti ce ma asteapta...Asa, sint senina si optimista! Eu in schimb sint nerabdatoare! Asa vrea sa treaca mai repede saptamanile si sa imi tin fetita in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Buna fetelor,
Amironeanu... La Multi Ani!!!

am o intrebare, sambata am fost la un lac din apropiere, baie nu am facut ca mi s-a parut apa destul de rece, dar m-am cam bronzat, adica m-am ars putin pe umeri si pe burtica, am stat foarte putin dar fiind la prima expunere... stiu ca nu e foarte sanatos pentru bebe, voi ce ziceti sa merg la medic? mi-am luat o crema de la Garnier pentru arsuri solare, sper ca nu are contraindicatii pentru sarcina... voi ce ziceti?

Rodica

26+

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;31/st/20070919/dt/8/k/b0aa/preg.png

Mergi la inceput