Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Io vad ca faceti ce faceti si tot la sex va intoarceti...Hmmmm! Cred ca iau o pauza de pe forum pana mi se intoarce barbatul din Delta!!!

Sabina, bine k e ok fata si poate merge la serbare!

Roxana, haios crococdilul ala, si se vedea din poze ce il indrageste Alex!

Apoi, Gema, nu te mira ca te doare stomacul la ce combinatie ai tras acolo...Ia un triferment sau colebil ca e voie!

Io ma duc la alte treburi dec t facut sex si avut orgasme, respectiv mancat una alta...Ce sa fac? Ma consolez si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

lasa Gabrielo, ca doar gura e de mine:))
nu-mi prea deranjez barbatu des, da macar atunci cand o fac, sa stiu de ce
asa ca eu acuma tot cu o salata m-am dres, don't worry:))
sa va zic ce zapacita sunt?? azi dimineata am uitat sa fac pipi in recipientul pt analize.Asa ca m-am dus ca floricica fara...cand m-a intrebat aia cum face sumarulde urina am dat-o cotita, ca i-l aduc maine:)))))

in rest, sunt bine, grasa si frumoasa.
care-i chestia cu oensiile private? eu sunt in plop.Pana la varsta-mi matusalemica n-am reusit sa am carte de munca nicaieri...eu lucrez doar la plata cu ora la facultate......



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

zau ca de fiecare data, nu glumesc eu cu d-astea...
ce-i cu pensiile private ? vreau si eu sa stiu

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bai sexoaselor, ia mai opriti-va mai, sa nu creati discutii prin unele familii... Auzi matale, orgasm la fiecare contact... Sigur ca da... Numai ca senzatia aia de caldura si de sufocare, nu e orgasm, e o faza profunda de excitare... Si nici sarutul cu limbuta nu e orgasm... Nici cand ejaculeaza el, cu mult timp inainte ca tu sa te fi saturat, nu se pune... Hiiiii, a mai ramas ceva de orgasmele tale?????

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bai, mie imi curg sanii de nu se mai opresc. Am patat tot ce se putea... Daca stau aplecata sau intr-o parte, curg paraiase, paraiase... Sa fie oare orgasme multiple???

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Da Annisio, a ramas asa cum am zis. Orgasm la fiecare contact, asa e la mine dom'le, ce nu intelegeti ?
Hai ca va las sa rumegati, io ma duc sa curat niste cartofi sa pun la fiert (ii fac cu branzica si smantana)

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Sabina, succes maine la serbare.

Rodica, si eu am musafiri din aceia. Mi-au aparut acum o luna jumatate, si ba se vindeca, ba dau inapoi, din cauza poresiunii exercitate de uter pe vasele de sange din respectiva zona(constipatie nu am avut deloc toata sarcina).E foarte important sa-i tratezi, ca altfel risti sa se agraveze. Eu folosesc, la indicatiile medicului, proctoglyvenol crema si supozitoare(doar cand e mai nasol) dimineata si seara in fiecare zi + unguent de galbanele si din cand in cand ulei de masline. Vezi ca mai era un topic despre acesti musafiri nedoriti pe aici pe la Odisee. Oricum am inteles, ca pana nasc nu scap de ei.


Tomitza, de anul viitor va fi obligatoriu sa ai pensie privata si in perioada in care zicea Andries trebuie sa alegi societatea de asigurare la care doresti sa contribui pentru aceasta pensie privata. Mi se pare ca e suportata de angajator, sau ma insel?

Mandarinutza 27+ Antonia Maria

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Hai ma Annisia, tu nu ai avut niciodata orgasm sa faci diferenta ??
Ei, sunt sigura ca esti experta

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Am revenit si eu dupa 2 ore de somn ca porcul si va gasesc tot la sex. Tare as mai fi dormit, dar m-am trezit cu gandul ca vn astia sa imi repare rahatul ala de amplificator de la internet. Ei, ash! Batuse cineva la usa, dar era o fetita de aici, prietena de a Alexandrei, care o cauta disperata de dimineata.

Mi-am amintit ca eu la cusut ma gandeam sa nu fie prea larg, nicidecum prea stramt, si doctorul zicea ca ma face ca noua. Apoi sa stiti ca i-a reusit! Noroc ca a rezolvat timpul problema.

Una peste alta, intrebasem si eu de curiozitate pana cand s-ar mai putea, ca pe nea doctoru l-am socat deja cu calatoriile in strainatate, cu marea, si cu alte chestii nastrusnice, asa ca nu am indraznit si de asta. Nu neaparat ca as vrea sau as putea sau ca as connvinge omul ca totul ok si BB e bine. Dar asa...era bine de stiut. M-ati lamurit cu orgasmul, cu durerile, cu frecventa, cu de toate, numai pana cand am voie nu. Sabina, tu mergi urmatoarea la control la Badiu, si te desemnez reprezentanta sa intrebi.

Ce vreti voi cu pensiile astea private? Eu am o asigurae de viata la Allianz si cred ca o pot transforma in pensie privata. Corect?

Rox 28+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bine, bine... Si marmota invelea ciocolata in staniol... Hai ca noi te credem, cum sa nu... Al tau chiar pare genul elfutadore... si nici nu are nasul mare....

Bebe Yannis Edmond in evolutie

Mergi la inceput