Mamici de septembrie - octombrie 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gema, probabil e de la fructe!

Andries, sa nu uit, Kegal nu fac, eu nu sunt in stare sa opresc nici jetul dupa pipi normal. A devenit un cosmar si medicul ma incurajeaza ca o sa se rezolve dupa nastere, BB sta acum cu capul infipt in jos si cam asta este situatia.

Gata cu mesajele in reprize, ma duc sa ma odihnesc putin. Am postat asa ca sa nu mai peird ce am scris, ca ma enervez.

Rox 28+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ultima chestie sa nu uit. Cecilia, fa si un examen de secretie, poate e vreo iritatie locala. Poate e o vaginita ceva. Poate elimini vreo pietricica, desi putin probabil. Bine ca nu e infectie.

Rox 28+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Roxana, ca mi-am adus aminte, eu imediat dupa ce am nascut, tipam de pe masa la nenea doctorul sa nu ma coasa prea stramt ca da barbatul divortz de mine iar el: "stati linistita doamna, va fac exact cum ati fost inainte, nici mai stramta, nici mai larga", asistentele radeau pe infundate... am o prietena care dupa nastere naturala a facut-o ala virgina de-a dreptul de s-au chinuit saracii, vai... numai la ea ma gandeam cand ma ratoiam la nenea sa nu brodeze prea strans!!

Gema combinatia piersica - caise - burger nu e taman cea mai fericita, ia si tu un colebil sau un triferment daca ai la indemana, se poate lua in sarcina si ajuta sa digeri mai repede minunile alea.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

quote:
Originally posted by Andries
am o prietena care dupa nastere naturala a facut-o ala virgina de-a dreptul de s-au chinuit saracii, vai... numai la ea ma gandeam cand ma ratoiam la nenea sa nu brodeze prea strans!!



Andries



aoleu nenicule, pai eu as vrea sa nasc natural, da' nu ma gandeam la asta
pai acum eu am orgasm la fiecare
daca nu ma face nenea doctoru' la fel, fac scandal

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Pana la ce data trebuie sa optam pt schema de pensii private? Ca nu am chef sa fiu alocata aleator...

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

perioada e august - noiembrie.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Aha, adica incepand de la 1 august pana la sf lui nov. Andries, ai studiat ofertele?

Sim 27+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by toma_lly


pai acum eu am orgasm la fiecare
daca nu ma face nenea doctoru' la fel, fac scandal

Tomitza 27+ Natalia Ioana

Poze cu mine gravidutza
Lucruri pt Natty
Nunta-11 iunie 2005




hai mey Tomitza... mai taie si tu coada vulpii, chiar de fiecare data???? hai 2 din 3 sau 3 din 4 mai inteleg, dar de fiecare data ... ori am imbatranit eu si mi s-a taiat cheful...

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

de fiecare data ca 2,3 4, Andriesule draga

buna fetele, m-am intors asearatarziu de la munte, fata e muuuult mai bine, maine avem serbarea cea faimoasa, azi m-am intepat stereo pt analize si acu fimea nu vrea sa doarma....am incurcat=o rau de tot, nu pot sa va scriu mai nimica.

pup si revin io.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

ia uite, Tomitza are sustinere, mai frate va invidiez, nu mai spun de "2, 3, 4" la rand... ehei...io recunosc ca mai am si din ciclul "hai mai repede, ca mor de somn".

Tomitza acum vazui ca esti casatorita in 2005, asa se "egzplica" procentul ala de 100% off ca m-au apucat nostalgiile....

Andries

Mergi la inceput