***Mamici de mai-iunie 2007***(68)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

quote:
Originally posted by lulu26

Poohy noi am iesit afara pe la 2 saptamani. Ideea este sa nu bata vantul, sa nu iesi la ore cu soare puternic. Si daca adaug babismele: sa nu te prinda seara si sa nu treci ape
Noi am inceput cu o iesire de cam 20 min...apoi 30 min, acum la 4 saptamani stam cam 40-50 minute si in week-end cand iesim si cu tati chiar depasim un pic o ora ca iesim in parcurile mari.


Lulu si Alessia Ioana




Meeeeeeeeeey, dar ce-o fi cu apa asta??? De ce nu e bine? Pe asta n-o stiu...

In cultura japoneza apa e nelipsita, are beneficii energetice enorme. Nu exista parc fara apa...Ieri am stat cam doua ore (din care jumatate de ora in casa de pe lac ) dar nu vad nimic deosebit la copil, face exact ce facea inainte. Atat ca e constipat un pic, dar asta e clar de la ciocolata pe care nu m-am putut abtine s-o mananc

Asa creste bebe
Elias, sau DOLOFANEL, Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Acum a cedat durerea! David m-a "fentat"!
Multumesc, Ankaa!

Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Noapte buna!
Ne reintalnim maine dimineata!

Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Se pare ca majoretele mele nu l-au convins pe Davidut,e incapatanat.Eu bantui pe forum din cauza arsurilor care nu ma lasa sa dorm.
Somn usor burtici si mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

V-am pregatit o surpriza!apasati pe filmulet...Din pacate nu am reusit sa pun si sonorul...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Lavini, felicitari pt micutul Radu ANDREI! Refacere rapida si asteptam poze!
chris27, foarte frumoase pozele cu copiii tai! Cel mare seamana mult cu tati, asa-i? Cea mica e o bombonica dulcica. Si tu esti o mamica tare frumoasa si supla. Felicitari pt minuni!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007) -poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Neatza

Lavini felicitari!!! Sa creasca mare, sa ai laptic si tu sa te refaci repede!

Sunt pe graba, ca mergem iar la dr. Sa vedem ce sa mai facem cu stafilococia cutanata...
Intru sa va zic ca ieri intre 19:00 si 02:00 nu a dormit deloc... ... Noroc ca eram plecati prin oras... si parca a fost mai bine.... nu asa obositor... ca in loc sa-l fatzaim prin casa l-am plibat pe strazi... La 00:30 am ajuns acasa si i-am dat sa manace si de la 02:00 pana la 09:00 a dormit neintors... si noi la fel

Gata am fugit!!



Poze Antonio
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2c47cedd7a1ec45cec68bb" target="_blank">VIDEOCLIP Antonio


Andrada FERICITA de Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

A nascut Adina, 11,06,2007 pe la ora 9.
Bebe Maria e o scumpa de 3kg si 51cm, a luat apgar 9


Felicitari Adina, sa fiti sanatosi!!!!!

Maria, Bun Venit!!!



Am crezut ca voi ati aflat deja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Mesaj de la ADDINEL:

"Am si eu fetita mea: bebelina Maria are 3000 gr, 51 cm, apgar 9 si e cea mai frumoasa si iubita bebelina. "

Felicitari ADDINEL!!! Sa-ti traiasca minunatia... si asteptam in continuare vesti!!!

PS: Gata acum chiar fug!!!

Poze Antonio
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2c47cedd7a1ec45cec68bb" target="_blank">VIDEOCLIP Antonio


Andrada FERICITA de Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Neata mamici si burtici

Raportam si noi lipsa de somn...a lu mami
Cosmin se scoala de 3 ori pe noapte sa suga din care motiv am inteles ca il doare burta.Manaca mult noaptea si de la 5 di mineata tre sa ma chinuiesc cu el pe burtica mea sa nai doarma un pic.MAI ARE CINEVA PROBLEMA ASTA?ATI PRIMIT VRE-UN SFAT?
In plus Iris doarme cu noi si mi-e mila de ea...
La gradi nu am mai dus-o,am cedat.Imi era tare mila de ea ca facea crize.Credea ca vreau sa o dau la gradi sa raman eu cu bebe,asa ca am cedat.Sunt cu doi pui acasa.Asa ca timp..nu am nici sa respir.
vecinii de deasupra demoleaza apartamentul deci...zbomot.Acum fac o ciorbita si fug afara in parc.De dormit dorm la paranz cu copii daca reusesc.Cam atat...cu plangeriel.Vor veni si vremuri mai linistite!
VOI IN CE PARC MERGETI?STA CINEVA APROAPE DE PARCUL NATIONAL????SAU TITAN?

NU AM REUSIT SA PUN POZE CU COSMIN.NU MAI GASESC CABLUL USB SA TRANSFER POZELE ,DAR RECUPEREZ EU.CRED CA E SINGURUL BEBE FARA POZE.

VA PUP MAMICI SI BURTICI imi pare tare rau ca nu va pot raspunde fiecaruia desi din cand in cand va citesc

Mergi la inceput