***Mamici de mai-iunie 2007***(68)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Buna tuturor,ce mai faceti ? Noi am inceput saptamina bine, dupa multe vizite in weekend, acum e tare liniste. Mincam mult, uneori cam des, dar trebuie laptic sa crestem mari ! Am si o intrebare legata de forum, cum pot sa pun si eu poze cu semnatura, am vazut ca voi aveti numele lui bebe cu linkul care duce la poze...Cred ca e usor dar nu m-am prins inca , va pupam si o saptamina placuta, Angi si Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sobi spune:



Avem o noua mamica printre noi: LAVINI
La 19:25 s-a nascut Radu Andrei, nastere naturala cu epidurala 3200 grame 52 cm. amandoi sunt bine!


bravo mamica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michigan spune:

bravo lavini si bun venit pt radu andrei

mihaela
40 sapt Octavian Andrei
POZE
www.onetruemedia.com/shared?p=2c46885e2ba34b699c9eef&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">40 de saptamani pt o minune
soricei pt Tavi
AMR: un pic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

LA MULTI ANI ERIKA
LA MULTI ANI Mamibiuta
Felicitari LAVINI sa-ti traiasca Raducu

Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

felicitari Lavini, sa fiti sanatosi amandoi si bun venit pe lume printisorului tau!!!!!!!!

poohy, noi am iesit in gradina la 8 zile sincer e chiar pacat sa privezi bebeul de aer!

Elteka saru mana de raspuns, ai fost chiar singura.si eu am o stare de spirit buna tare ne-am relaxat in we, insa imi lipseste mult pitica cealalta care e la Felix cu bunicii

Gabi noi facem kk o data pe zi sau la doua zile, mi-a zis neonatologu ca e normal si asa si asa

Androix eu am facut azi mamaliga cu branza si carnati si ieri gratare si legume la tigaie.maine habar n-am,astept idei

pupici

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Buna fetelor.Am reusit si eu sa intru intr-un final.Noi suntem tot 2 in 1,am inceput sa experimentez niste contractii nedureroase,au aparut si durerile de spate.Bebe e activ ca de obicei,dar nu pare sa se grabeasca sa vina.Cu rabdarea stau inca foarte bine,nu stiu inca pana cand.
Si azi am intrat in sapt 38 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Lavini felicitari!
De o ora nu cedeaza durerile de burta! Mai astept un pic si daca nu cedeaza,vad spitalul! Nasol e ca sotul e la serviciu de noapte, dar sunt cu sora si cumnatul! Ma duc sa incerc un epilat!


Alina-Mirela 38+ cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Urez si eu bun venit in grupul nostru fetelor noi.Speram sa intrati mai des de acum.
La multe lunisoare si la multi ani celor aniversati astazi.Sa aveti parte de tot binele din lume.
LAVINI felicitari pt bebe Raducu.Sa creasca mare si cumintel si tie refacere rapida.La fel si celorlalte mamici care au mai nascut zilele astea.Iar pt cele care urmeaza nasteri usoare si bebei sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Hai Alynta,curaj!!! .Poate iti intalnesti puiutul in sfarsit.Sa ai parte de o nastere cat mai usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

andrada,

ma gandesc la tine, spuneai ca ai prea mult lapte...iaca tocmai ce m-am muls 150 ml ca nu puteam sa dorm de atata lapte; si asa patesc de ceva timp, ca bebe doarme de pe la 10 pana la 3 dimineata neintors si io tre sa scot laptele si de regula sa-l arunc , ca bebe in timpul zilei tot de la mine suge.




, mamica de David
www.flickr.com/photos/7556221@N02/?saved=1" target="_blank">poze David

Mergi la inceput