Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:


neata gravidutze!!
ieri am fost la shoping si mi-am luat cateva hainute dragute printre care si o rochita rosie sexxxyyyy.....

fetelor m-am lamurit cu TT facut de dr meu, am mai vb cu ink un dr (al 3-lea) si mi-a zis ca se vede fff clar si din rezultatele primite de mine (analiza celor 3 ) si nu e nevoie de calcularea riscului. se vede ca se incadreaza varsta sarcinii cu valoarea normala. m-am linistit!!

ellis, si eu stiu ca TT are o marja de eroare de pana la 30%....cam mare zic eu!!!

am uitat sa intreb dr dc pot lua vreun calmant ceva pt mersul cu avionul.....voi stiti ceva??

noi azi mergem sa vedem de carut si de patut!!! de abia astept!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pussi felicitari pe micuti!!! ce frumos e sa fie fetita si baiat!!! bravo mami!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Neatza burtici!

ellis imi pare tare rau pt rezultatul de la TT, dar nu dispera. Mai este la mamici de sept-oct o pacienta a lui Tutu care i-a iesit TT prost si a facut amnio(dar cu altcineva) si e totul bine cu bebele ei. Si la noi aici , mamitzuD2 urma sa faca TT cu Tutu dar nu a mai dat de veste, poate a facut intre timp si vine sa te lamureasca si pe tine. Oricum, eu am vazut la cabinet la Tutu fete care au facut amnio si erau f bine dupa. Asa ca nu iti face pb-e, mergi inainte si Doamne ajuta! Te pup si te asteptam cu vesti bune.

Fetele, nu prea am timp sa va scriu zilele astea, dar va citesc mereu. Dar de maine recuperez eu, ca ma intorc in tzara si voi fi si eu mai linistita.

Va pup si va doresc o zi buna.

Anca 18+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

crissintibun felicitari pt Amalia Miruna. Pt a-ti pune un carucior roz la semnatura scrii fetita intre paranteze drepte [ ] asa [ fetita ] dar fara spatii intre ele.

Bafta.

Anca 18+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

neata fetele.
felicitari pussi,ca ti-ai vazut BB-ii si ca sunt sanatosi.

in legatura cu celulele stem, eu m-am hotarat,am inteles ca vine un reprezentant al lor si-i face medicului o demonstratie de recoltare.trebuie sa iei legatura cu ei cam cu o luna inainte sa nasti.


azi la 15.45 merg la eco sa-l vad pe BB.

19+ si matei

bebe2

oana si matei(12 NOV.2003)+BB2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

vreau si eu sa stiu preturile pt recoltatrea de celule stem.plsss
crisss felicitari pt fetita!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

vreau si eu sa stiu preturile pt recoltatrea de celule stem.plsss
crisss felicitari pt fetita!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik






Intra pe mailu comun,acolo am trimis un mail si gasaesti tot ce vrei.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

'Neata, fetele!
Pufu, eu am carnet de gravi de la dr. de familie si la fiecare control la ginecologie, dra mea imi scrie in el.In plus,imi da si rezultatele de la eco, scrise, pt. ca nu poate sa-mi faca poze la cab. de la policlinica, aparatul fiind mai vechi.Asa ca strangem la hartiute si punem la dosar...
Ellis, ma bucur ca te-ai mai linistit, iti tin pumnii stransi-stransi, o sa vezi,bebelina ta e sanatoasa tun!
Anca_a,,si sa ajungi cu bine maine acasa.
Mirela, multumesc de urari si bafta maine la eco.


Valentina 12+
noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Neata fetelor!

Pussi felicitari pentru Titi Mici! Vino cu poze, sa ne dam si noi cu parerea ce e al doilea Titi

Catus La multi ani!

Tinem pumnii fetelor care merg azi sa-si vada puii, si sa vina numai cu vesti bune. Si bineinteles, cu carucioare divers colorate

18+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

mikuta,anacami, ramonela, mihuta, gabitu, pufulet, bb, oana r multumim pt. urari, felicitari, ganduri bune si pt. mamici si pt. bbici
bbcam 1000 euro recoltarea si 30 euro/an pt. pastrare! Eu inca nu vb cu dr. de asta dar o sa-i zic!
oana r bafata la eco!
pufulet74nu am carnet de gravida.... bafta la eco!!!
RAMONELLAte astept cu impresii de la targ....

mie mi-e o greata.........rau de tot, desi am vomitat!



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput