Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Ramonella,am citit un subiect despre celulele stem.Am vazut ca ai postat si tu- te-ai interesat de acest subiect la clinicile specializate? te-ai decis? parca ne tenteaza si pe noi, dar inca suntem nehotarati...

Va doresc o seara placuta!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Eu mi-am anuntat deja doctorul ca ma interseaza recoltarea celulelor stem si am luat de la cabinetul lui un nr de telefon al unui doctor care e reprezentantul firmei care se ocupa de stocare.

16s + Sophia 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna dimineata burticilor ! :)
Pussi, ma bucur ca totul este bine cu Titi tai, abia asteptam sa pui poze sa ii vedem si noi :)
Azi ma duc si eu la eco si abia astept, pina la 5 mi se pare tare mult ...

------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata burtici!
Anacami sa-mi dai un PM cu adresa ta de mail sa-ti trimit mailu ce i l-au trimis cei din Bucuresti lui Oana.Acolo ai si un nr de telefon.Eu inca nu am vorbit cu cei din Cluj,dar maine ma duc la eco si o sa vorbesc cu doctorita mea si dupa aceea ii sun.
Pufu ce frumos ca azi il vezi pe bebe!!!!!Poate aflii ce e!Si eu ma duc maine la 5.Auzi,sti ca de maine incepe Baby Expo la Sala Sporturilor??????
Pussi ce bine ca sunt sanatosi Titi!!!!!!Dragii de ei!!!!!!Eu cred ca e fetita.Ce frumos!!!!!

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

buna dimineatza burtici.
la multi ani catus76_ro!multa fericire si bb sanatos.
pufy - tinem pumnii la eco...poate afli ce e!
pussi - cred ca esti tare fericita de puii tai!
eu sunt bine, burtica la fel...sper...abia pe 18 mergem la control.nu mai am rabdare.
pupici dulci.
gabi 18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna dimineata!
Ramonella, multumesc! Poate este bine totusi sa il trimiti pe adresa comuna de email, poate sunt mai multe mamici interesate.Ce zici?

Bafta celor ce fac eco astazi!
O zi placuta tuturor!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns algabri spune:

Buna dimineata si pupici la bebici!
Am intrat acum special sa va fac o recomandare. Tocmai am terminat de vizionat un documentar suuuuper. Se cheama "in the womb" (national geographic) si daca vi-l puteti procura, va spun ca o sa fiti impresionate. Mie mi-au dat lacrimile! Pe bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Si eu sper sa ne confirme azi medicul ce e, sa speram ca vrea sa ne arate :)
M-am enervat de dimineata buna, am facut TT de o saptamina, trebuia sa imi dea rezultatul luni si bineinteles ca azi nu e gata inca, iar eu speram sa pot sa ma duc la Diculescu cu el, sa vedem ce si cum :(
Ramo, stii cumva ce program au cei de la BabyExpo?
Mi-ar place tare sa ajung, macar sa iau niste adrese si sa vedem ce optiuni sunt...

------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Pufu programul e de vineri pana duminica,de la 10 la 19.Eu nu vreau sa cumpar nimic,doar sa iau adrese si nr de telefon,sa comand mai incolo.
Anacami am sa pun pe mailu comun.Buna idee.
Gata,l-am trimis!!!!
poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Multumesc, sper sa ajung si eu sa vad ce si cum pe la BabyExpo, ca tare mi-ar place
Voi aveti carnete de gravide, va completeaza ginecologii rezultatele ecografiei si a consultului in ele?
Mie nu prea imi spune nimic, doar ca e ok sau nu si acum cum am primit carnet de gravidutza ma gindeam sa il duc si sa faca bine sa scrie acolo rezultatele ecografiei si tot

------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput