Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catus76_ro spune:

salutare burtici!!!
nu am mai scris de ceva vreme, dar va citesc mereu din urmasapt trecuta am fost vreo 4 zile in delegatie la Galati si nu am avut acces la net....am recuperat dupa
ieri am constatat cu surprindere ca ma deranjeaza niste pantaloni destul de elastici..nu mai puteam sa-i inchei la fermuar...su doar i-am purtat sapt trecuta!!....acum am trecut la un sarafan de bluejeans mai largut....si lumea se uita altfel...cred ca se cunoste ca vine un bebe
sa stiti ca si eu am inceput sa dorm cu diferite perne pe langa mine, sa-mi spijin picioarele sau mainile
catus 11 sapt si 6 zile...maine 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

BB mersi mult de articolele alea....chiar vroiam sa stiu ce si cum...

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Ellis te cred ca esti suparata
Parerea mea e ca inainte de a lua vreo decizie cu privire la amniocenteza, sa mai faci TT-ul in alta parte.
Daca morfologica nu a aratat nimic "ciudat" eu zic ca sunt sanse ca totul sa fie bine.

Curaj!

18+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Hehe, la noi se calca numai ceea ce trebie absolut neaparat si nu se poate altfel, nici toate tricourile nu le calcam, ca unele arata f bine si fara calcat. iar lenjeria de pat sigur n-o calc!
Camasile care-i trebuie in fiecare zi la serviciu si le calca de obicei tot singur, insa si eu, cum apucam.
Nu stiu, de cand sunt insarcinata nu mai am chef de nimic, nici sa ma intalnesc cu nimeni (bine, trebuie sa spun ca am o singura prietena cu copii, restul sunt majoritatea ori single ori fara copii, si parca nu ma simt asa bine acum impreuna cu ei...
trebuie sa plec dupa fii-mea, dar revin eu mai tarziu!

Adina 11+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

quote:
Originally posted by pussi

gata..plec sa fac morfofetal, poate aflu si celalalt carucior!!! sa-mi tineti pumnii!! Mi-am facut o lista de intrebari pt. dr. pe o coala A4



PUSSI 12+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi



Iti tinem pumnii!!!
Sa te intorci cu 2 carucioare conturate, pana incepe meciul

18+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna fetelor!!! da ce mult si repede mai scrieti de aseara si pana acum mi-a trebuit ogramada sa citesc tot ;sa fiu si eu in pas cu voi...ma obisnuisem sa vb cu voi dar trebuie sa mai merg si la munca din cand in cand, macar asa ca sa am de unde ma duce si de unde veni.... ma plictisesc acasa de mor nustiu ce voi vace cand intradevar nu ma voi mai putea duce...
cat despre kg in plus (dar nu sunt kg cat faptul ca sunt umflata cu pompa...)LAURA si celelalte fete care se mai preocupa daca ma mai puteti suporta va voi povesti un pic de ale mele: ca nu am nici macar o pereche de pantaloni decenti de cand am ramas grav. asta-e tricouri le iau pe ale sotului meu (pana reusesc sa-mi cumpar)pt. ca cele ale mele mi se ridica pe burta si ma deranjeaza sa merg cu burta goala , si altceva nu va mai plictisesc....


stefania
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Pussi, asteptam vesti si poze !!!


------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Am facut 500 de mesaje si am si eu 2 stelute acum.

Oooof ce de treaba o sa am sa mai scriu 100 de mesaje ca sa pot sa-mi modific porcaria aia de glow

18+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

pussi - bafta la eco! abia astept sa ne spui ce si cum...
ellis - si eu zic cum spun fetele...mai cere o parere....fruntea sus!
ma duc si eu ca vine fi-miu de la gradi....
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Pussi, bafta multa sa vezi mutrita geamanului, vezi sa vii cu un cuculet sigur-sigur, ca altfel nu ma mai joc cu tine!

Shery 18+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput