Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by RGE

pe mine ma nerveaza doar cand imi pune distantatorul ala...ma doare..blaech....plus ca mai nou de fiecare data cand ...pt mine e ca prima oara..Doamne..in loc sa ma "largesc" sa-i fac loc lui bebe pt cand o veni pe lume eu "ma lipesc"

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!



Asa e si la mine cu .Parca e mai stramt.E cam nasol,parca nu mai e la fel.Am chef,dar parca doare...Sa speram ca dupa nastere imi revin.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

Buna ziua, sunt o graviduta de 17 saptamani si as vrea sa-mi spuneti va rog,daca la varsta asta de sarcina ar trebui sa-l simt pe BB cum se misca. Eu nu simt nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

Buna ziua, sunt o graviduta de 17 saptamani si as vrea sa-mi spuneti va rog,daca la varsta asta de sarcina ar trebui sa-l simt pe BB cum se misca. Eu nu simt nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

adina bine ai revenit! In legatura cu burtica ta, sa stii ca din cate am citit eu (nu am de unde sa stiu exact ca sunt la prima sarcina) la a 2-a sarcina (a se vedea al 2-lea copil) uterul creste mai repede la inceput ca e deja obisnuit, nu ca prima oara cand se intinde mai greu. Si asta e si cu kg-ele , sa fii bucuroasa ca nu iti este rau, ca sunt fete pe aici carora le-a fost si inca le este ffff rau. Vb cu cineva si imi spunea ca la ambele sarcini pana la in luna a6-a varsa de 5-6 ori pe zi, asa ca........Lasa ca scapi tu de kg dupa ce vine bebe.

Pe mine acuma ma doare raaaaaaaaaaaauuu de tot spatele, am stat putin aplecata sa fac ceva si acuma simt ca mor.

Anca 18+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox poate esti virgina
Si pe mine ma doare spatele rau.Tine cu no-spa?


anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Pe mine nu ma doare, inseamna ca eu nu sunt virgina

17+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nici pe mine nu prea ma doare,dar sincer nici chef nu prea mai am.O sa imi revin???????????

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

hahaha fetelor..m-ati facut sa mor de ras....pai eu la al doilea copil...tot virgina???wow!!!!inseamna ca trebuie sa mafelicit!
pupici si sarcina usoara in continuare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Iti revii Anca, nu-ti face griji

17+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Alta belea acum, dupa ce ca aveam reclama de la Pampers care se lungea pe tot ecranul, acum mai avem si reclama de la Orange, pe care trebuie sa o tot inchizi ca sa scrii si tu un mesaj.

Oamenii astia chiar nu au deloc minte cand pun cate o reclama pe site?


17+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput